ШВИДКЕ ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ
Зареєструйся і отримай переваги
РЕГІОНАЛЬНИХ СЕРВІСІВ

MyPay - ваш зручний сервіс онлайн-платежів!


Наш сайт – це електронна каса, де можна поповнити рахунок мобільного телефону, сплатити комунальні рахунки, штраф за порушення ПДР, перевести гроші з картки на картку, а також купити безліч інших товарів і послуг. Усього - понад 600 видів платіжних сервісів

Для використання MyPay потрібна карта Visa або Mastercard з достатнію для платежу кількістю грошей на рахунку. Наш сервіс доступний зі смартфона, планшета, комп`ютера, ноутбука і будь-якого іншого гаджета, підключеного до мережі Інтернет.

  • Чому
  • користуватися MyPay
  • зручно?
  • гнучка система заохочень для зареєстрованих користувачів
  • доступність в будь-який час в будь-якому місці, якщо є Інтернет
  • квитанції та історія платежів завжди доступна в особистому кабінеті.
МОЖЛИВОСТІ

Платіжний сервіс «MyPay» дозволяє оперативно поповнити рахунок любого мобільного оператора України, оплачувати комунальні, інтернет, тб та інші сервіси в режимі ON-LINE!
Зручний особистий кабінет дозволить відстежувати історію та запам’ятовувати ваші всі найпопулярніші платежі!

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ

Просто виберіть потрібну категорію або скористайтесь функцією пошуку сервісу на нашому сайті. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить швидко внести всі необхідні дані і практично моментально відправити гроші на зазначені рахунки.

БЕЗПЕКА ПЛАТЕЖІВ

З «MyPay» ви завжди спокійні. Ми використовуємо надійні, відмінно зарекомендовані засоби криптографічного захисту і всі важливі дані передаються виключно в зашифрованому вигляді.

MYPAY У МОБІЛЬНОМУ

Незалежно від типу вашого пристроя — це ПК, планшет або мобільний телефон, користуватися нашим сайтом однаково зручно на будь-якому гаджеті! Ми передбачили все і навіть більше!

Карта платежів MyPay по всій Україні

Новини MyPay

Новини на сайті MyPay - В авіакомпанії озвучили терміни початку польотів з Києва і Львова

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Україні за минулий рік вдалося вибратися з групи депресивних економік з показником індексу нижче 50 і перейти в категорію переважно невільних

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Розенко розкрив плани щодо зростання соціальних стандартів у 2018 році

Детальніше
Всі новини