ШВИДКЕ ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ
Зареєструйся і отримай переваги
РЕГІОНАЛЬНИХ СЕРВІСІВ

MyPay - ваш зручний сервіс онлайн-платежів!


Наш сайт – це електронна каса, де можна поповнити рахунок мобільного телефону, сплатити комунальні рахунки, штраф за порушення ПДР, перевести гроші з картки на картку, а також купити безліч інших товарів і послуг. Усього - понад 2000 видів платіжних сервісів

Для використання MyPay потрібна карта Visa або Mastercard з достатнію для платежу кількістю грошей на рахунку. Наш сервіс доступний зі смартфона, планшета, комп`ютера, ноутбука і будь-якого іншого гаджета, підключеного до мережі Інтернет.

  • Чому
  • користуватися MyPay
  • зручно?
  • гнучка система заохочень для зареєстрованих користувачів
  • доступність в будь-який час в будь-якому місці, якщо є Інтернет
  • квитанції та історія платежів завжди доступна в особистому кабінеті.
МОЖЛИВОСТІ

Платіжний сервіс «MyPay» дозволяє оперативно поповнити рахунок любого мобільного оператора України, оплачувати комунальні, інтернет, тб та інші сервіси в режимі ON-LINE!
Зручний особистий кабінет дозволить відстежувати історію та запам’ятовувати ваші всі найпопулярніші платежі!

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ

Просто виберіть потрібну категорію або скористайтесь функцією пошуку сервісу на нашому сайті. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить швидко внести всі необхідні дані і практично моментально відправити гроші на зазначені рахунки.

БЕЗПЕКА ПЛАТЕЖІВ

З «MyPay» ви завжди спокійні. Ми використовуємо надійні, відмінно зарекомендовані засоби криптографічного захисту і всі важливі дані передаються виключно в зашифрованому вигляді.

MYPAY У МОБІЛЬНОМУ

Незалежно від типу вашого пристроя — це ПК, планшет або мобільний телефон, користуватися нашим сайтом однаково зручно на будь-якому гаджеті! Ми передбачили все і навіть більше!

Карта платежів MyPay по всій Україні

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини