MoneyVeo (Манивео)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Тисячі українців вже скористалися послугами компанії Moneyveo. Це сервіс швидкого кредитування, який дозволяє отримати гроші в день звернення. Навіть не потрібно відвідувати офіс фірми, всі фінансові питання вирішуються онлайн. Щоб оформити кредит, потрібно тільки пристрій, підключений до інтернету, банківська карта для зарахування коштів. Той же набір інструментів необхідний і для погашення заборгованості за допомогою МайПей. При зверненні в компанію вперше можна отримати до 4000 під 0,01% на 30 днів. Надалі можна оформляти позики до 15000 грн. Навіть через Приват24 не так просто отримати кредитні гроші.

Як оплатити кредит Moneyveo за допомогою MyPay?

Якщо в банку вам в кредиті відмовили, ви завжди можете спробувати удачу в Moneyveo. Після отримання грошей, є декілька способів їх повернення, одним з яких є використання сервісу МайПей. Сплатити заборгованість за допомогою нашої онлайн-системи легко. Просто зайдіть на сайт з будь-якого пристрою, підключеного до мережі, перейдіть на потрібну сторінку і введіть наступні дані:

  • Номер телефону. Він служить аналогом особового рахунку.
  • Суму, на яку потрібно поповнити особовий рахунок.
  • Поставити галочку в полі «Угода з договором оферти», якщо вона там не варто автоматично.
  • При бажанні зберегти шаблон.

Далі вам потрібно буде натиснути на кнопки «Далі» і «Оплатити», ввести дані банківської картки Visa або Mastercard. Ввести код перевірки з смс-повідомлення. Ваш онлайн-платіж здійснений.

Переваги використання MyPay

Оплачувати послуги за допомогою нашого сервісу легко і просто, завдяки зрозумілому інтерфейси і структурованої карті сайту. Але у нас є й інші плюси:

Користуючись послугами нашого сервісу, ви буде отримувати бонуси. Вам більше не доведеться ходити в касу банку, всі необхідні сервіси знаходяться у вас під рукою.

Новини MyPay

Уряд дозволив змінювати звичайні паспорти на ID-карти всім громадянам.

Детальніше

Грошовий переказ вище 50 тисяч гривень буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії, повідомили у відомстві Мінсоцполітики.

Детальніше

Переведення годинників, потепління і перевірки бізнесу

Детальніше
Всі новини