А-Банк (A Bank) Миттєве поповнення карток


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Тепер для того щоб поповнювати карти А-Банку, не потрібно витрачати час на черги або шукати по місту найближчий термінал. Досить зареєструватися в онлайн сервісі MyPay. Ми надаємо можливість переводити гроші на карту А-Банк або оплачувати безліч інших послуг через інтернет, не відходячи від робочого місця і не відволікаючись від домашніх справ.

Як перевести кошти на карту через онлайн сервіс MyPay?

Великою популярністю у зареєстрованих користувачів сервісу MyPay користується послуга моментального поповнення дебетних карт. Вона дозволяє переказувати кошти на особовий рахунок А-Банку або будь-якого іншого банку. Для того щоб операція проходила максимально швидко, потрібно пройти процедуру реєстрації та верифікації карти Visa або Mastercard. Вона займає кілька хвилин і в подальшому істотно заощаджує час.

Щоб поповнити банківський рахунок через інтернет, користувачеві потрібно виконати наступні дії:

 • перейти у вкладку «Банківські послуги»;
 • вибрати в списку А-Банк;
 • ввести номер телефону і 16-значний код картки одержувача;
 • позначити суму переказу;
 • вибрати карту, з якої будуть списані гроші;
 • завершити операцію натисканням на кнопку «Оплатити».

За такою ж схемою можна поповнити баланс мобільного телефону, сплатити послуги ЖКГ і виконати безліч інших грошових операцій. При цьому можна розраховувати на моментальне надходження коштів на баланс одержувача.

Переваги переказів на карту через сервіс MyPay 

Електронна платіжна система MyPay надає своїм зареєстрованим користувачам можливість проводити грошові операції без комісії, витрачаючи на це мінімум вільного часу. У нас можна не тільки здійснити переказ грошей на карту, але і оплатити комунальні послуги, погасити кредит або внести кошти на рахунок благодійної організації. Зайшовши в особистий кабінет, можна ознайомитися зі списком послуг, що надаються сервісом.

Зареєструвавшись на MyPay, можна розраховувати на наступні переваги:

 • цілодобовий доступ в особистий кабінет,
 • налагоджена робота сервісу,
 • моментальний переказ коштів,
 • ретельно продуманий інтерфейс,
 • надійний захист особистої інформації.

Користувач онлайн сервісу MyPay завжди може звернутися до фахівців служби підтримки, готовим допомогти розібратися в будь-якiй неполадцi з платежами.

За допомогою MyPay.ua - Ви також маєте можливість поповнити рахунок Карти інших банків:

ПриватБанк

ОщадБанк

ПУМБ

УкрГазБанк

Райффайзен Банк Аваль

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини