Альфа-Банк (Alfa Bank) Оплата кредиту


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Альфа-банк Україна - велике комерційне фінансова установа, що має відділення в багатьох містах країни. Тут можна розмістити депозит, взяти кредит, оформити і сплатити інші послуги. Сьогодні всі розрахунки з банком клієнти можуть вести в режимі онлайн, використовуючи банківську карту Visa або Mastercard. Для цього досить зайти на сайт MyPay і поповнити особовий рахунок, знявши гроші зі своєї картки. Процес оплати нагадує систему Приват24 з однією істотною відмінністю: сервіс ПриватБанку був створений під свої банківські карти, а у нас ви зможете оплатити послуги банківською картою, яка випущена будь-яким фінансовим закладом України.

Як поповнити особовий рахунок?

MyPay - простий і зручний сервіс, з яким вам буде комфортно працювати. На сторінці Альфа-банку для здійснення успішного платежу вам доведеться заповнити кілька віконець.

  1. Введіть номер свого рахунку, а потім - номер договору, за яким вам необхідно платити.
  2. Далі слід введення суми, яку ви збираєтеся внести - від 0,01 до 4999 грн.
  3. Якщо ви хочете і в майбутньому користуватися платежами онлайн, оплачуючи кредит, поповнюючи депозит в Альфі, виробляючи інші операції, збережете вписані дані. Ця функція доступна для зареєстрованих користувачів.
  4. Перевірте, чи поставлена галочка в графі згоди з умовами оферти, інакше транзакція не відбудеться.
  5. Потім перейдіть на наступну сторінку, де побачите суму поповнення і комісію. Якщо ви згодні з нею, натискаєте на кнопку «Оплатити».
  6. Вписуєте дані своєї карти, з якої будуть списані гроші, знову тиснете «Оплатити».

Після завершення трохи почекайте, незабаром з'явиться повідомлення: переказ грошей здійснено.

Чому вигідно скористатися сервісом MyPay?

Ті, хто тільки починає використовувати «МайПей» для переказів і оплати, часто цікавляться: чи дійсно настільки вигідно здійснювати фінансові операції з нашим сервісом?

  • Ваша безпека - наша основна турбота. Всі ваші платежі зберігаються в таємниці, інформація про них доступна тільки вам.
  • Вам доступно більше 2000 сервісів: ви зможете поповнити потрібний вам особовий рахунок, розплатитися за кредит і комунальні платежі, за транспортні та інші послуги за допомогою своєї банківської картки.
  • Якщо ви користуєтеся сайтом MyPay постійно, зареєструйтесь, тоді ви ьудете отримувати знижки та бонуси постійного клієнта.

MyPay - це по-справжньому вигідно. Спробуйте, і переконаєтеся в цьому самі!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини