Альфа-Банк (Alfa Bank) Погашення кредитної картки


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Сьогодні багато хто в Україні користуються послугами кредитних карт - в тому числі, і клієнти Альфа-банку. Це дійсно дуже зручно: при необхідності оплатити покупку, особовий рахунок, банк надає кредит, який необхідно погасити у встановлений час. Щоб поповнити свою карту, можна скористатися сервісом MyPay, який дозволить зробити платіж в режимі онлайн. Щоб зробити платіж, вам знадобиться будь-який пристрій з виходом в інтернет - від стаціонарного ПК до смартфона, а також наявність фінансових засобів на банківську карту, якою ви користуєтеся, незалежно від того, Mastercard це або Visa.

Чи вигідно здійснювати платежі на сайті MyPay?

Багато жителів України користуються Приват24, наскільки вигідно переходити на «МайПей».

  • На нашому сайті ви зможете використовувати будь-яку банківську карту, незалежно від того, яким фінансовою установою України вона випущена.
  • Ви зможете зробити платежі на більш ніж 2000 сервісах по сайту: погасити кредит, поповнити за допомогою банківської карти телефон, інтернет, оплатити інші особові рахунки і послуги.
  • Якщо ви не зможете розібратися в системі, зверніться в службу підтримки, де досвідчені фахівці допоможуть у вирішенні проблеми.

Мінімальна комісія за переказ, система винагород, знижок для тих, хто залишається з нами постійно, дозволять вам знизити витрати на переклад грошей.

Як перевести гроші?

Погасити борг перед банком у режимі онлайн зможе навіть недосвідчений користувач, це досить просто.

  • Зареєструйтеся на сайті, це дозволить вам швидше проходити всі необхідні формальності і простіше справлятися із заповненням форми. При реєстрації потрібно вказати мінімум відомостей: прізвище, ім'я, регіон, електронна адреса, пароль.
  • На сторінці погашення кредитних карт Альфа-банку вводите номер рахунку і останні цифри карти.
  • Потім йде введення суми поповнення, можна внести грошові кошти в розмірі від 0,01 до 4999 грн.
  • Відзначаєте, що ви згодні з договором оферти.
  • Далі перейдіть на наступну сторінку. Тут перед вами з'явиться загальна сума поповнення разом з комісією. Тиснете кнопку «Оплатити», вносите дані своєї банківської картки.
  • Ще раз перевірте всі цифри і знову натискаєте на «Оплатити», підтверджуючи тим самим бажання зробити переказ грошей.

Це все, ваш кредитний рахунок в Альфа-банку буде поповнено протягом декількох хвилин.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини