Банк Конкорд. Погашення кредиту


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Кордон банк є фінансовою установою, націленим на роботу з клієнтами з питань кредитування, відкриття особових рахунків, депозитів, банківських карт, видачі позик на розвиток власної справи, пр. Найбільш відомим і легко оформлюваним позикою є кредит «Готівка додому», для оформлення якого не потрібна довідка про доходи, а також необхідність внесення застави. Погасити кредит можна не тільки через термінал, а й онлайн, не виходячи з дому і маючи при собі лише банківську карту.
MyPay, як і Приват24, надає послуги онлайн-банкінгу, але з однією істотною відмінністю - наша онлайн-каса приймає до оплати картки, випущені будь-якими банками.

Як швидко оплатити кредит Кондор банку онлайн?

Онлайн-процедура займе мінімум часу і зусиль. Авторизованим користувачам доступна послуга автоматичного введення даних, яка дозволяє в лічені хвилини поповнити рахунок не тільки Кондор банку, але і оплатити інші послуги.

  1. Вкажіть номер особового рахунку по кредиту.
  2. Введіть свій ідентифікаційний номер платника податків.
  3. Внести суму, на яку необхідно поповнити рахунок на вашу кредиту в Кордон банку. Ви можете натиснути цифри для швидкого введення «50», «100», «200» грн.
  4. Оплатити кредит можна в межах суми від 0,01 грн до 4999 грн.
  5. Якщо ви є зареєстрованим користувачем і бажаєте, щоб система при кожній новій транзакції автоматично вносила реквізити, поставте галочку в полі «Зберегти дані».
  6. Ознайомтеся з умовами договору оферти і поставте галочку.
  7. Натисніть «Далі».

На наступній сторінці необхідно буде внести реквізити банківської картки, з якої клієнт бажає поповнити кредит Кондор банку. Система зробить автоматичний підрахунок суми до оплати з урахуванням комісії. Якщо ви згодні з умовами, натисніть «Оплатити».

Що пропонує своїм клієнтам онлайн-каса MyPay?

Онлайн-банкінг - одна з безлічі послуг сайту MyPay. Співпрацюючи з нами, користувач отримує доступ до більш ніж 2000 сервісів на одній платформі, робота з якими відніме не більше пари хвилин. Маючи лише банківську карту Visa, Mastercard, а також безперебійний доступ до інтернету, можна замовити квитки, оплатити дитячий сад або послуги ЖКГ, погасити штраф.
Любителі онлайн-ігор, ставок і спорту також будуть раді дізнатися, що онлайн-каса співпрацює з безліччю сервісів: Parimatch, 1XBET, Фаворит Спорт, Poker Match, World of Tanks, Combat Arms, Ground War: Tanks, Karos, Panzar, Світ Тіней , Вікінги, Війна: Ангели і Демони, інше. Будь-яка банківська карта і сайт МайПей допоможуть оплатити всі ваші рахунки.
Ми пропонуємо бонуси зареєстрованим користувачам, подбали про безпеку особистих даних, створили сайт з дружнім інтерфейсом.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини