Банк Ренесанс Кредит в 2015 році став належати іншій фінансовій установі України - ПУМБ. Але клієнти банку як і раніше можуть оплатити заборгованість за кредитами або скористатися депозитною лінією. Щоб покласти гроші на банківську карту, поповнити особовий рахунок, досить скористатися онлайн-сервісом MyPay. Наш сайт створений для того, щоб ви могли легко, швидко і безпечно проводити платежі. Для зручності рекомендуємо зареєструватися на сайті, тоді перед вами відкриється відразу кілька переваг:

Як поповнити карту Renesans?

На сторінці банку Ренесанс Кредит на сайті MyPay є два типи послуг: погашення кредиту і поповнення особового рахунку (карткового). У першому випадку вам буде потрібно внести такі дані:

Щоб покласти гроші на карту, досить знати номер рахунку одержувача. В обох випадках сума може варіюватися від 1 до 4999 грн. Також можна скористатися «готовими» сумами, просто натиснувши на одну з кнопок - 50, 100, 200 грн.

Ви можете скористатися картою Mastercard або Visa будь-якого банку України. Це основна відмінність нашого сервісу від Приват24. У нас немає ніяких прихованих платежів, за переклади стягується мінімальна комісія.

Можливості MyPay

Крім того, щоб ви можете поповнювати рахунки Renesans, вам доступні і інші послуги:

Всього в МайПей понад 800 сервісів. Наші розробники подбали про те, щоб всі угоди були безпечними, інформація шифрується, не передається третім особам. Ми дотримується законів про конфіденційність. На сайті працює цілодобова служба підтримки, в разі виникнення питань, завжди можна звернутися за консультацією.