Банк Ренесанс Кредит (Renessana Credit) Погашення кредиту


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Банк Ренесанс, заснований в 2003 році, є комерційною установою і пропонує свої послуги фізичним особам. У Ренесанс банку клієнт може оформити кредитну карту, відкрити депозит, отримати кредит готівкою, відкрити особовий рахунок і скористатися рядом інших фінансових послуг.

До найбільш швидко і легко оформлюваним позиками відносяться цільові кредити:

 • на покупку мобільного телефону чи інших гаджетів;
 • на придбання різної побутової техніки;
 • для покупки меблів або інших товарів для дому.

Сплатити рахунок або погасити кредит можна з будь-якої точки світу, використовуючи сервіс MyPay. Наша онлайн-каса, як і Приват24, працює з картами Mastercard і Visa. Але, якщо в ПриватБанку можна оплатити лише внутрішній особовий рахунок, то за допомогою MyPay, користувач може поповнити онлайн рахунок банківською картою, випущеної будь-яким фінансовим закладом.

Як сплатити кредит Ренесанс банку будь-банківською картою через MyPay?

 • Вказати номер рахунку.
 • Вказати ПІБ.
 • Написати номер телефону.
 • Вказати суму, яку необхідно сплатити, в межах від 10 грн до 4999 грн.
 • Поставити галочку в поле угоди до договору оферти.
 • Натиснути «Далі».

Система зробить підрахунок, і користувач побачить суму до оплати з урахуванням комісії. Якщо умови влаштовують, необхідно натиснути «Сплатити».
На наступній сторінці необхідно ввести дані банківської картки, з якої користувач збирається зробити транзакцію: термін дії, номер карти, CVV код.

Чому вигідно вдаватися до послуг MyPay?

 1. Користувач може розрахуватися будь-якою картою.
 2. Можна перевести кошти на рахунок будь-якого банку, не тільки Ренесанс, але Форвард, ОТП, інші.
 3. Для перекладу немає необхідності стояти в живих чергах в касу або в банкомати, потрібно лише мати безперебійний доступ до інтернету.\
 4. Онлайн-транзакції через MyPay зручні, оскільки всі вони будуть відображатися в особистому кабінеті, за умови реєстрації на сайті.
 5. Також користувач може вказати адресу електронної скриньки і отримувати дублікати чеків для роздруківки на особисту пошту.
 6. Авторизованим користувача MyPay пропонує бонуси, лояльні та вигідні умови співпраці.
 7. Комісія онлайн-каси мінімальна.

MyPay працює з більш ніж 2000 сервісів, тому можна без праці, використовуючи всього лише один сайт, сплатити дитячий сад, замовити косметику або квитки, оплатити онлайн-ігри, ЖКГ, службу таксі, інше.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини