Банк Ренесанс Кредіт (Renessana Credit) Поповнення карт.рахунку


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Ренесанс банк є комерційним установа, послуги якого припускають видачу кредитів клієнтам, відкриття депозитів, особового рахунку, банківських карт, пр.
Поповнити картку, оплатити рахунок Ренесанс банку або провести інші фінансові маніпуляції можна онлайн, використовуючи сервіс MyPay. Наш сайт, як і Приват24, працює з картами Visa і Mastercard, але вони можуть бути випущені будь-яким банком. Доступна оплата за вільними реквізитами. Користувач може оплатити кредит або поповнити банківську карту не тільки Ренесанс банку, але і інших.

Як оплатити кредит або поповнити карту онлайн?

Щоб зробити транзакцію: оплатити кредит, поповнити номер особового рахунку або банківську карту Ренесанс, необхідно всього кілька кроків:

  1. вказати номер рахунку;
  2. вписати суму до оплати в межах від 10 грн до 4999грн;
  3. поставити галочку в поле згоди з договором оферти;
  4. натиснути «Далі»;
  5. ввести інформацію про картку, з якої буде здійснений переклад;
  6. якщо сума до оплати з урахуванням комісії влаштовує, натиснути «Сплатити».

На що варто звернути увагу при заповненні полів?

  • Користувач може поставити галочку в полі «Зберегти дані», і при наступній оплаті послуг система буде автоматично вносити реквізити.
  • Для того щоб дана функція була доступна, необхідно зареєструватися.
  • Авторизовані користувачі при заповненні інформації можуть вказати номер електронного ящика, щоб отримати дублікат чека для роздруківки на особисту пошту.
  • Навіть при автоматичному заповненні полів системою, CVV код карти необхідно вводити самостійно при кожному новому поповненні. Дана міра гарантує що не відбудеться випадкового списання коштів.

Чому користуватися MyPay вигідно і зручно?

Онлайн-каса працює більш ніж з 2000 сервісів.
Не виходячи з дому або перебуваючи в будь-якій точці світу, можна в лічені хвилини оплатити послуги, перевести гроші на особовий рахунок або погасити кредит, маючи лише доступ до інтернету. За допомогою нашого сайту ви зможете замовити квитки, оплатити оголошення або дистрибуцію, ЖКГ, телефонію, телебачення, перевести електронні гроші, пр.
У MyPay працює цілодобова служба підтримки, співробітники якої допоможуть швидко розібратися з сервісом і зробити необхідні транзакції в термін. Комісія за послуги мінімальна.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини