Швидкозайм


Мінімальна сума поповнення: 50 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Бистрозайм - це приватна організація, яка видає швидкі кредити готівкою або на картку будь-якого українського банку. Для погашення кредиту в Бистрозайм і оплати інших послуг, вигідно користуватися сучасною інтернет-касою MyPay. Вибравши найбільш зручний і доступне вам електронний пристрій - планшет, стаціонарний ПК, ноутбук, смартфон - ви зможете миттєво поповнити особовий рахунок. Важливо тільки мати банківську картку MasterCard, Visa, на якій є достатня для оплати сума.

Як відбувається процес оплати?

Щоб внести гроші в режимі онлайн, дійте покроково.

 • Введіть на сторінці Бистрозайма номер договору або свої дані: прізвище, ім'я, по батькові.
 • Наступної віконце впишіть телефон.
 • Далі вказуєте суму поповнення: від 50 до 4999 грн. Можете вписувати конкретну суму, можна скористатися підказкою: 50, 100, 200 грн.
 • Обов'язково поставте галочку в договорі оферти, інакше транзакція не пройде.
 • Хочете співпрацювати з сайтом на постійній основі - збережіть форму і, натиснувши на кнопку «Далі», переходьте на наступну сторінку.
 • Тут перед вами з'явиться загальна сума і окремо комісія. Перевірте чи все вірно і тисніть на «Оплатити». Тут же ви побачите нове вікно, куди треба вписати дані банківської картки, з якої ви збираєтеся списати гроші. Знову натискаєте кнопку оплати.

Все, переказ грошей успішно здійснений!

Переваги сайту MyPay

Ви бачите, що процес оплати схожий на дію сервісу Приват24, але на MyPay ви можете оплатити будь-які послуги банківською картою, яка випущена різними банками України, не прив'язуючись тільки до ПриватБанку.

Крім цього, ми гарантуємо:

 • безпека: ваша інформація надійно захищена законодавчо і технічно, її ніхто не бачить, крім вас;
 • швидкість: всі транзакції відбуваються онлайн протягом короткого проміжку часу;
 • різноманітність послуг: з нами ви можете поповнити будь-який особовий рахунок, розплатитися карткою за інтернет, кабельне ТБ, ЖКГ, за дитячий садок, гуртки, транспорт, перевести гроші на іншу карту - у нас на сайті працює
 • більше 2000 сервісів, і їх кількість постійно зростає ;
 • підтримку: якщо ви чогось не зрозуміли, можна звернутися до наших фахівців по телефону, який вказаний на сайті угорі ліворуч.

Вибирайте MyPay для тривалого плідної співпраці - це надійно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини