DV Bank (Дв Банк) Миттєве поповнення карток


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

DV банк надає своїм клієнтам широкий спектр послуг. Це депозити, обслуговування банківських карт, кредити. Сьогодні миттєво поповнити кредитну і будь-яку іншу карту, перевести гроші на особовий рахунок ви зможете за допомогою сервісу MyPay, не виходячи з дому і не відриваючись від улюбленого планшета або смартфона. Головне, щоб на вашій банківській картці були гроші, і ви мали вихід в інтернет. Подальша фінансова операція онлайн займе всього кілька хвилин.

Як діяти, щоб поповнити картковий рахунок?

Спробувавши зробити переказ грошей за допомогою сайту MyPay, ви незабаром на ділі переконайтеся, що це дуже комфортно і просто.

 • На сторінці DVбанка введіть номер карти, на яку ви збираєтеся здійснити переклад.
 • У наступному віконці вкажіть свій телефон.
 • Далі вкажіть, яку суму ви хочете перевести в DV банк - від 10 до 3000 грн. Можете вибрати підказку з кругленькою сумою: 50, 100, 200 грн.
 • Якщо ви збираєтеся в подальшому використовувати для своїх фінансових операцій наш сайт, збережіть дані форми. Для цього потрібно попередньо пройти реєстрацію.
 • Обов'язково поставте галочку в тій графі, де потрібно вказати згоду з умовами договору оферти, без такої позначки подальша робота буде неможливою.
 • Натиснувши на кнопку «Далі», переходьте на наступну сторінку. Тут проставлена сума поповнення з комісією, яку необхідно сплатити.
 • Далі необхідно натиснути на «Оплатити», а потім внести дані банківської картки Visa, Mastercard. І знову тиснете «Оплатити».

Пройде кілька хвилин, і ви отримаєте повідомлення про те, що гроші успішно переведені.

Чому вигідно використовувати послуги MyPay?

Сучасні платежі онлайн з кожним днем стають все більш популярними. Які переваги такої оплати?

 • Система нагадує популярний сервіс Приват24, але на MyPay ви зможете розплатитися банківською карткою, яку випустило будь-яку фінансову установу України, а не тільки тієї, яка належить ПриватБанку. Це розширює можливості клієнтів інших банків країни.
 • У нас ви зможете поповнити не тільки картковий, але і будь-який особовий рахунок, зробити платіж по кредиту, розплатитися за послуги ЖКГ, транспорту, туристичних агентств, виконати переказ грошей в будь-яку організацію.
 • Вся ваша особиста інформація ретельно охороняється, вона нікому не доступна.
 • Постійні клієнти отримують бонуси, знижки.

Якщо ви не зможете розібратися в системі, ми вам допоможемо. Телефонуйте в службу підтримки, де ви отримаєте вичерпну консультацію.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини