Експрес-Банк (Express Bank) Миттєве поповнення карт


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Експрес-Банк працює з 1993 року. Не так давно він об'єднався з Індустріалбанком. Згідно незалежним рейтингам у Експрес-Банк показник 4+ за рівнем надійності, кредитний рейтинг uaA-, що говорить про стабільність фінансової установи. Співробітники банку допоможуть в оформленні кредиту, депозиту, відкритті платіжної карти, зробити грошовий переказ. Якщо вам потрібно поповнити карту, оплатити кредит, перевести гроші на особовий рахунок Експрес-Банку, сервіс МайПей до ваших послуг.

Як поповнити особовий рахунок Експрес-Банку через MyPay?


Щоб погасити кредит або перевести кошти на карту банку, необхідно пройти кілька етапів:

  1. Введіть номер банківської карти, на яку слід покласти гроші.
  2. Вкажіть номер телефону, який ви залишали при укладенні договору з банком.
  3. Вводимо необхідну суму. Разовий платіж не повинен бути менше 10 гривень і не перевищувати 3000 гривень. Значно прискорити процес заповнення форми допоможуть допоміжні кнопки на 50, 100 і 200 гривень.
  4. За бажанням зберігаємо зазначені дані.

Обов'язково, слід поставити галочку в блоці «Погоджуюся з договором оферти», оскільки без угоди з його умовами, платіж не буде проведений. Потім натискаєте кнопку «Далі». У вікні необхідно вказати інформацію про вашої банківської карти. У порівнянні з Приват24, MayPay приймає будь-які види Visa / MasterCard.

MyPay - платимо за послуги безпечно


Довіра клієнта грунтується на надійності і безпеки проводяться онлайн операцій. Для збереження введених даних на МайПей використовується багаторівневий захист, система безпеки 3D Secure і SecureCode. На додаток до цього платіжний сервіс має ще ряд переваг:

  • можливість оплатити послуги в кілька кліків;
  • немає необхідності відвідувати касові відділення;
  • оперативність проведення переказу.

Багато користувачів онлайн-сервісу по достоїнству оцінили мобільний додаток, скачавши яке зручніше поповнювати карту через телефон або планшет.

Всі послуги на МайПей
Наявність банківської карти і доступ до нашого сервісу дозволяє:

При розрахунку банківською картою через онлайн-сервіс МайПей знімається мінімальна комісія, яка не перевищує 1%. Незважаючи на те, який вид послуги ви вибираєте, оплату за інтернет або дитячий сад, через платіжну систему MyPay зробите це швидко і безпечно.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини