Forward Bank - комерційний банк, що діє на території України більше десяти років. Основний фокус з надання послуг спрямований на приватних клієнтів: кредити, відкриття карт, вигідні депозитні ставки. Керівництво банку акцентує увагу клієнтів на постійному впровадженні інноваційних продуктів, обслуговуванні на європейському рівні. І все вигоди доступні користувачам незалежно від того, де вони проживають, в місті або селищі в віддаленій частині країни. Форвард входить в десятку самих надійних банків України.

МайПей - легкий спосіб поповнення особового рахунку

За допомогою сервісу МайПей клієнти Forward Bank можуть скористатися будь-яким видом сервісу:

Для проведення операцій з особовим рахунком користувачеві онлайн-сервісу MyPay необхідно зайти на сторінку Forward Bank і вибрати потрібний варіант. Далі заповнити форму такими даними:

Обов'язковою умовою проведення платежу по банківській карті є угода до договору оферти.

MyPay: додаткові послуги

Ставши постійним користувачем платіжної системи MyPay, оціните інші види послуг, що надаються - у нас можна:

Разом з тим, клієнт може швидко перевести гроші на банківську картку Visa / MasterCard будь-якого формату (що недоступно в Приват24). На нашому сайті ви також можете заплатити за комунальні послуги, оплатити інтернет та дитячий садок.

Не варто переживати за безпеку і збереження введеної інформації, оскільки сервіс MyPay захищає електронні платежі за міжнародними стандартами. Скористатися сервісом можна цілодобово, в будь-який час ночі і дня.