Forward Bank (Форворд Банк) Погашення кредиту. Рахунки


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 999999.99 грн.

Форвард банк є комерційною установою, в якому клієнти можуть оформити кредити готівкою, отримати кредитні карти. Робота з рахунками дозволяє не бути присутнім особисто при кожному погашенні, а використовувати зручні сервіси оплати онлайн.

Як оплатити рахунки або погасити кредит в МайПей?

Оплатити кредит або погасити рахунок онлайн можна, використовуючи банківську карту Visa або Mastercard. Онлайн-банкінг MyPay дозволяє проводити ті ж транзакції, що і Приват24, але в більш широкому спектрі. Сервіс пропонує оплату з банківських карт різних фінансових установ.

Щоб оплатити картою послуги Форвард банку, необхідно заповнити поля на сторінці.

 1. Ввести номер особового рахунку.
 2. Вказати суму, необхідну для погашення кредиту.
  Поповнити картку або кредит Форвард банку можна на суму від 0,01 грн до 999999,99 грн. Щоб не вводити реквізити особового рахунку кожен раз заново, можна поставити галочку в графі «Зберегти дані форми», сервіс запам'ятає дані банківської картки та іншу інформацію. Послуга доступна авторизованим користувачам.
  Поставте галочку, вказавши, що ви згодні з умовами договору оферти, натисніть «Далі».
 3. На наступній сторінці вам необхідно ввести дані для оплати: номер карти, СVV код, термін дії. Для захисту даних клієнтів навіть авторизованим користувачам, які вибрали функцію збереження даних, доведеться заново вводити СVV код при кожній транзакції.
 4. Щоб поповнити рахунок Форвард банку картою, необхідно сплатити комісію за послуги переказу коштів через MyPay, вона мінімальна. При заповненні всіх необхідних полів, ви побачите суму до оплати з урахуванням комісії. Якщо вас влаштовують умови, і ви готові поповнити рахунок, натисніть «Оплатити».

Чому онлайн транзакції з MyPay - це вигідно і зручно?

 • Комісія за користування онлайн-касою мінімальна.
 • На сайті можна вибрати з більш ніж двох тисяч сервісів для оплати: дитячі сади, телебачення, електронні перекази, онлайн-ігри, покупка косметики, доставка їжі, придбання квитків, інше.
 • Для зареєстрованих користувачів розроблена спеціальна система заохочень.
 • При наявності підключення до інтернету, онлайн-каса буде завжди під рукою і дозволить вчасно провести необхідні транзакції.
 • При виникненні труднощів, клієнт отримає оперативну допомогу від служби підтримки.

В особистому кабінеті завжди можна переглянути квитанції та історії платежів, які при необхідності, дублюються листом на електронну пошту користувача.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини