Forward Bank (Форворд Банк) Погашення кредиту. Договір


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 999999.99 грн.

Форвард Банк - фінансова установа комерційного типу, в якому клієнти можуть оформити кредити, підписати договори на отримання позик, оплатити рахунки.

Як провести процедуру оплати кредиту за договором?

Для того щоб оплатити особовий рахунок, скористайтеся послугою погашення кредиту онлайн. Сервіс MyPay, як і Приват24, надає послуги оплати кредитів онлайн, але з однією істотною відмінністю, клієнт може використовувати будь-яку банківську карту.

  1. Введіть номер договору на кредит в Форвард Банку.
  2. Далі вкажіть суму, яку необхідно сплатити.
  3. Зверніть увагу, поповнити особовий рахунок можна в межах суми від 0.01 грн до 999999.99грн.
  4. Якщо ви бажаєте постійно користуватися сервісом для оплати рахунків банківською картою, можете поставити галочку в графі «Зберегти дані форми». Це дозволить вам заощадити час, оскільки в наступний раз не потрібно буде повторно вносити всі реквізити.
  5. Далі поставте галочку у віконці, де вказано, що ви згодні з умовами, які передбачені договором оферти.
  6. Потім натисніть кнопку «Далі».
  7. На наступній сторінці вам необхідно вказати дані банківської картки, з якої ви бажаєте зробити переклад на рахунок Форвард банку.
  8. Після ви побачите суму з урахуванням комісії MyPay, якщо ви згодні, натисніть «Оплатити».

Увага! Поповнити рахунок можна, використовуючи банківську карту Mastercard, Visa будь-якого банку.

Чому варто вибрати MyPay?

MyPay є сучасним аналогом онлайн-банкінгу, з його допомогою можна оплачувати більше 2000 сервісів. Буквально не виходячи з дому, можна заплатити за дитячий садок, комунальні платежі, інтернет, таксі, репетитора і навіть інтернет-ігри.
Комісія, яку бере за своє обслуговування MyPay мінімальна, тому все більше користувачів віддають перевагу саме нашому сайту.
Наші фахівці завжди допоможуть вам розібратися з питаннями, що виникли. Для цього в разі потреби можна звернутися до служби підтримки, контакти якої ви можете знайти на сайті. Ваші особисті дані охороняються законом, а також технічними засобами, не передаються третім особам. Після реєстрації у вас з'явиться особистий кабінет, де буде зберігатися історія платежів.
Оплата з картки на картку, переклад за вільними реквізитами - все це і багато іншого передбачено нашим онлайн-сервісом

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини