Forward Bank (Форворд Банк) Поповнення рахунку. Рахунки


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 999999.99 грн.

Форвард банк - комерційна установа, робота якого спрямована на обслуговування приватних клієнтів. У Форвард банку можна оформити кредит, депозит, відкрити особистий особовий рахунок, банківську карту, доступні і інші послуги. Банк гарантує безпеку збереження фінансових коштів на рахунку клієнта, оскільки всі кошти застраховані. Внести гроші на особовий рахунок або банківську карту можна, використовуючи декілька способів, найбільш зручний з них - онлайн поповнення.

Як поповнити рахунок Форвард банку онлайн?

MyPay, як і Приват24, працює з онлайн платежами. Інтернет-каса дозволяє оплатити рахунки і поповнити карти за кілька хвилин. Дана послуга доступна всім при наявності безперебійного підключення до мережі. Для того щоб провести процедуру, необхідно слідувати простий інструкції:

 • ввести коректний номер особового рахунку;
 • вказати суму, на яку необхідно поповнити рахунок
  (Оплатити кредит або поповнити карту можна на суму від 0,01 грн до 999999,99 грн);
 • поставити галочку в полі «Ви згодні з умовами, зазначеними у договорі оферти»;
 • натиснути «Далі».

На наступній сторінці користувачеві послуги онлайн-банкінгу необхідно внести дані банківської картки, з якої буде здійснений переказ коштів. Система зробить автоматичний підрахунок суми з урахуванням комісії. Якщо користувач згоден з умовами, необхідно натиснути «Сплатити».

Важливо знати!

 • Здійснити переказ можна з карти Visa або Mastercard.
 • Зареєстровані користувачі можуть поставити галочку в полі «Зберегти дані», і система буде за будь-якої нової транзакції буде автоматично вносити дані.
 • Вся інформація, яку користувач вказує на сайті, захищена. Щоб убезпечити користувачів від автоматичного списання коштів, система кожного разу запрошувати CVV код, його необхідно вводити вручну при кожному новому перекладі.
 • Якщо користувач бажає переглянути історію платежів і чеки, йому необхідно зареєструватися і перейти в особистий кабінет.
 • При бажанні можна вказати свій особистий електронну адресу і отримувати чеки на пошту.

Чому здійснювати перекази з MyPay вигідно і зручно?

MyPay дозволить за кілька хвилин поповнити рахунок мобільного, оплатити дитячий сад, дистрибуцію, ЖКГ, хостинг, онлайн-ігри. Ми працюємо з більш ніж 2 тисячами сервісів, послуги яких можна оплатити з будь-якої точки світу в будь-який зручний час. Для зареєстрованих клієнтів працює гнучка система заохочень. Оперативна робота служби підтримки допоможе швидко і легко розібратися з інтерфейсом сайту і провести необхідну транзакцію.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини