Forward Bank (Форворд Банк) Поповнення рахунку. Рахунки


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 999999.99 грн.

Форвард банк - комерційна установа, робота якого спрямована на обслуговування приватних клієнтів. У Форвард банку можна оформити кредит, депозит, відкрити особистий особовий рахунок, банківську карту, доступні і інші послуги. Банк гарантує безпеку збереження фінансових коштів на рахунку клієнта, оскільки всі кошти застраховані. Внести гроші на особовий рахунок або банківську карту можна, використовуючи декілька способів, найбільш зручний з них - онлайн поповнення.

Як поповнити рахунок Форвард банку онлайн?

MyPay, як і Приват24, працює з онлайн платежами. Інтернет-каса дозволяє оплатити рахунки і поповнити карти за кілька хвилин. Дана послуга доступна всім при наявності безперебійного підключення до мережі. Для того щоб провести процедуру, необхідно слідувати простий інструкції:

 • ввести коректний номер особового рахунку;
 • вказати суму, на яку необхідно поповнити рахунок
  (Оплатити кредит або поповнити карту можна на суму від 0,01 грн до 999999,99 грн);
 • поставити галочку в полі «Ви згодні з умовами, зазначеними у договорі оферти»;
 • натиснути «Далі».

На наступній сторінці користувачеві послуги онлайн-банкінгу необхідно внести дані банківської картки, з якої буде здійснений переказ коштів. Система зробить автоматичний підрахунок суми з урахуванням комісії. Якщо користувач згоден з умовами, необхідно натиснути «Сплатити».

Важливо знати!

 • Здійснити переказ можна з карти Visa або Mastercard.
 • Зареєстровані користувачі можуть поставити галочку в полі «Зберегти дані», і система буде за будь-якої нової транзакції буде автоматично вносити дані.
 • Вся інформація, яку користувач вказує на сайті, захищена. Щоб убезпечити користувачів від автоматичного списання коштів, система кожного разу запрошувати CVV код, його необхідно вводити вручну при кожному новому перекладі.
 • Якщо користувач бажає переглянути історію платежів і чеки, йому необхідно зареєструватися і перейти в особистий кабінет.
 • При бажанні можна вказати свій особистий електронну адресу і отримувати чеки на пошту.

Чому здійснювати перекази з MyPay вигідно і зручно?

MyPay дозволить за кілька хвилин поповнити рахунок мобільного, оплатити дитячий сад, дистрибуцію, ЖКГ, хостинг, онлайн-ігри. Ми працюємо з більш ніж 2 тисячами сервісів, послуги яких можна оплатити з будь-якої точки світу в будь-який зручний час. Для зареєстрованих клієнтів працює гнучка система заохочень. Оперативна робота служби підтримки допоможе швидко і легко розібратися з інтерфейсом сайту і провести необхідну транзакцію.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини