Forward Bank (Форворд Банк)Поповнення рахунку. Договір


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 999999.99 грн.

Для того щоб поповнити особовий рахунок Форвард банку більше не потрібно стояти в довгих чергах в касу або банкомат, можна оплатити кредит або будь-яку іншу послугу онлайн. MyPay, як і Приват24, надає послуги онлайн-банкінгу, але з однією істотною відмінністю, користувач може поповнити рахунок будь-якого банку онлайн, маючи при собі банківську картку Visa або Mastercard, емітовану не тільки Приватбанком.

Чому поповнити договір Форвард банку вигідно через MyPay?

 1. MyPay бере мінімальну комісію.
 2. Крім інтернет-банкінгу користувач може скористатися додатково більш ніж 2000 сервісів, які зосереджені на одному сайті: оплатити дитячий садок, погасити кредит, перевести гроші на банківську карту будь-якого фінансової установи, скористатися картою, щоб поповнити рахунок в онлайн-іграх, інше.
 3. Авторизований користувач може зберегти реквізити в системі і оплачувати рахунки за допомогою пари кліків, економлячи свій час на введенні даних.
 4. Вся зазначена інформація строго конфіденційна.
 5. Зручність сервісу дозволяє переглядати в особистому кабінеті історію платежів, а при бажанні, ввівши електронну адресу, можна отримувати дублікати для роздруківки на особисту пошту.

Якщо клієнту Форвард банку необхідно поповнити рахунок за номером договору, можна скористатися послугою онлайн-каси і поповнити особовий рахунок онлайн за допомогою банківської карти в будь-який зручний час. Сервіс працює цілодобово і без вихідних, а при виникненні питань можна звернутися в службу підтримки, яка швидко відреагує і допоможе користувачеві розібратися з інтерфейсом.

Як оплатити картою рахунок Форвард банку по поповнити договором?

 1. Введіть номер договору.
 2. Вкажіть необхідну суму в межах від 0.01 грн до 999999,99 грн.
 3. Якщо ви зареєстровані і бажаєте додати функцію автоматичного введення даних при наступному поповненні, натисніть галочку в рядку «Зберегти дані форми».
 4. Після ознайомлення з договором оферти, поставте галочку у відповідному полі.
 5. Натисніть «Далі».
 6. Введіть запитувані реквізити карти.
 7. Перевірте повторно всі дані, якщо ви готові внести зазначену суму з урахуванням комісії, натисніть «Оплатити».

Кілька простих кроків і оплата здійснена!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини