Global Credit. Погашення кредиту


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 14999 грн.

Кредити в банку Глобал стали доступним засобом підтримки свого бюджету в рівновазі, тому багато хто звертається саме до цієї форми запозичення. У той же час, виплата кредиту банку може стати обтяжливою по одній простій причині: вона займає багато часу. Щоб заощадити його, найбільш вигідно звернутися до послуг сервісу MyPay: маючи доступ до інтернету і засоби на банківській картці, ви протягом декількох хвилин зможете оплатити внесок за кредит в Глобал банку.

Як погасити кредит в Глобал банку онлайн?

Наша система проста у використанні, але якщо у вас виникнуть труднощі, ви завжди зможете скористатися допомогою нашої техпідтримки. Просто зателефонуйте за телефоном, вказаним угорі ліворуч на сторінці сайту. Всі ваші проблеми будуть тут же вирішені. Дійте поетапно - тоді труднощів не виникає.

  • Якщо ви вносите кредитний внесок в Глобал банк, вам не потрібен номер особового рахунку: просто введіть номер телефону.
  • Вказуєте, на яку суму ви збираєтеся поповнити рахунок: від 2 до 14999 грн.
  • Обов'язково перевірте наявність галочки в графі згоди з договором оферти - без неї внесок не піде адресату.
  • Йдете далі, на наступну сторінку - тут ви бачите суму, яка буде перерахована банку і мінімальну комісію за послуги МайПей. Тиснете на «Оплатити». Потім вписуєте в форму дані банківської картки, з якої будуть зняті гроші, знову натискаєте кнопку «Оплатити».

Пара хвилин - і ви отримаєте повідомлення про те, що транзакція успішно здійснилася.

Чи є переваги у сервісу МайПей?

Використання нашого сайту допомагає значно заощадити час: оплатити послуги, поповнити будь-який особовий рахунок ви зможете, практично не відриваючись від того, чим займаєтеся в дану хвилину. Навіть якщо ви перебуваєте в дорозі, на відпочинку, головне, щоб у вас під рукою був пристрій з доступом до мережі та карта, на якій є досить коштів.

  • Ми пропонуємо більше 2000 сервісів, серед яких оплата ЖКГ, інтернету, дитячого садка, таксі, покупка квитків, дистрибуції. Ви можете розплатитися онлайн за будь-які послуги, використовуючи карту.
  • Всі ваші дані знаходяться під захистом закону і наших технічних засобів безпеки.
  • Якщо ви зареєструєтесь на сайті і будете постійно використовувати МайПей для платежів, ви отримаєте бонуси, знижки.

За принципом роботи система MyPay нагадує Приват24. Однак, хочемо порадувати вас: у нас ви зможете розплатитися банківською карткою Mastercard, Visa, які випущені будь-яким банківською установою України.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини