Global Credit. Продовження кредиту


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 14999 грн.

Якщо ви взяли кредит в банку Глобал і вам необхідно оплатити його продовження, зробити це ви зможете дуже просто в режимі онлайн - вам допоможе сервіс MyPay. Для того щоб поповнити особовий рахунок і оформити продовження кредиту, вам знадобиться будь-який електронний пристрій з доступом в інтернет - від смартфона до стаціонарного ПК - і банківська карта Visa, МasterCard, на якій є потрібна для оплати сума.
Суть роботи системи багато в чому схожа з Приват24, тому якщо ви вже користувалися їм для здійснення платежів онлайн, використання МайПей не завдасть вам ніяких турбот. Крім того, ми пропонуємо вам додаткову перевагу: за всіма кредитами і послуг ви можете розплатитися банківською карткою будь-якого банку України, а не тільки «приватівській».

Як оплатити продовження кредиту в Глобал?

Для початку рекомендуємо пройти просту схему реєстрації: це дозволить вам швидко заповнювати надалі усі платіжки, оскільки шаблон і ваші дані будуть зберігатися в особистому кабінеті. Не хвилюйтеся, ваша інформація нікому не доступна, крім вас.

  • Для здійснення потрібної вам операції вводите свій номер телефону.
  • Далі - суму, яка є на карті і яку ви вносите в Глобал, від 2 до 14999 грн.
  • Зберігаєте форму, щоб спокійно користуватися нею надалі.
  • Ставите галочку, що ви згодні з договором оферти.
  • Переходьте на наступну сторінку. Побачивши суму до оплати (з комісією), тиснете «Оплатити». В відкрилося віконце вводите дані своєї банківської картки. Знову натискаєте на «Оплатити».

Буквально через пару хвилин система сповістить вас, що гроші пішли в Глобал.

Так чи вигідно працювати з MyPay?

Переваги співпраці з нашим порталом:

  • У нас на сайті працює більше 2000 сервісів, тому ви зможете оплатити картою все, що вам потрібно: квитки на літак, турпутівки, здійснити оплату за будь-яким особових рахунках, розплатитися за газ, світло, воду, інші послуги.
  • Крім того, ви можете поповнити телефон, інтернет, онлайн-ігри, кабельне телебачення, дитячий сад, музичну школу.
  • Розраховуючись карткою на нашому сайті, ви можете розраховувати на мінімальну комісію, а постійним користувачам ми пропонуємо бонуси, знижки.
  • Інтерфейс сайту простий і зрозумілий, якщо ж що-небудь не виходить, вам допоможе наша підтримка.

Зробіть з нами перші кроки в платежах онлайн - у вас все вийде!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини