Idea Bank (Идея Банк) Погашення кредиту


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Щоб погасити кредит, взятий у банку IDEA, сьогодні можна не звертатися до послуг терміналів або кас. Досить взяти свою банківську карту і поповнити особовий рахунок за допомогою сервісу MyPay в режимі онлайн. Два основні умови: наявність коштів на картці і електронний пристрій з виходом в інтернет - смартфон, планшет, ноутбук. Таким чином, ви зможете здійснювати погашення кредиту, практично не відриваючись від роботи або відпочинку.

Як оплатити кредит через портал MyPay?

Щоб зробити онлайн черговий внесок за кредит в банку IDEA, необхідно діяти за простою схемою.

  1. Ввести номер рахунку, за яким здійснюється платіж.
  2. Вписати свої дані: прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону.
  3. Далі прописуємо суму: від 1 до 4999 грн. Можна вибрати випливають підказку і обмежитися круглою цифрою: 50,100, 200 грн.
  4. Погоджуємося з договором оферти (інакше оплата не буде проведена). Якщо ви збираєтеся регулярно користуватися нашою системою, поставте галочку, щоб зберегти дані форми.
  5. Переходимо на наступну сторінку. Побачивши суму до оплати разом з комісією, тисніть на «Оплатити». Після цього вносите дані банківської картки Mastercard, Visa, з якої будуть зняті грошові кошти, як внесок за кредит.
  6. Після цього знову натискаєте на «Оплатити».

Ось так просто за допомогою карти можна погасити кредит на сайті МайПей.

Чому настільки популярно використання MyPay?

Принцип, який покладено в основу роботи нашого сервісу, трохи нагадує Приват24, з тією різницею, що фінансові послуги, в тому числі і внесення платежу за кредит, оформлений в IDEA, можна сплатити будь-банківською картою, а не тільки тієї, яка випущена ПриватБанком або IDEA. Головне, щоб на карті був достатній баланс.

Крім того, у нашого насйта є й інші переваги.

  • Більше 2000 сервісів допоможуть розплатитися за послуги ЖКГ, поповнити будь-який особовий рахунок - за телефон, інтернет, кабельне ТБ, дитячий сад, заняття музикою, транспортні та інші витрати.
  • Сайт діє таким чином, що інформація, внесена вами, залишається доступною тільки вам. Ніхто її не бачить і не зможе нею скористатися.
  • При будь-яких ускладненнях наша служба підтримки допоможе вам здійснити платіж.

Співпрацюючи з нами постійно, ви отримуєте знижки, бонуси. Пробуйте - це вигідно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини