IdeaBank (Идея Банк) Миттєве поповнення карток


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

IDEABANK - один з найбільш відомих українських банків, що належить в той же час до європейської фінансової групи. Сьогодні поповнити особовий рахунок, внести гроші на депозит, сплатити кредит або інші послуги IDEABANK ви зможете на сайті MyPay за допомогою банківської карти. Сайт MyPay забезпечить швидкий і надійний переказ грошових коштів, зберігши всі ваші фінансові операції в таємниці. Маючи під рукою електронний пристрій з підключенням до інтернету, ви легко зможете зробити платіж онлайн, де б ви не знаходилися: удома, в дорозі, за містом.

Чи вигідно здійснювати платежі онлайн?

Переказ грошей за допомогою інтернет-сервісу успішно здійснюється в Україні вже кілька років. Одним з перших на фінансовому ринку з'явився Приват24. МайПей вигідно відрізняється від нього, оскільки розплатитися у нас ви зможете не тільки «приватівськими» картками, а й банківською картою Visa або MasterCard, належить будь-якому фінансовій установі країни.

«МайПей» володіє і іншими перевагами.

  • Ви можете не тільки перерахувати гроші на кредитну карту, але і поповнити мобільний, інтернет, кабельне ТБ, оплатити послуги ЖКГ, перерахувати гроші за квитки, музичні заняття, танці - ми пропонуємо вам більше 2000 сервісів.
  • Якщо ви користуєтеся сайтом MyPay постійно, ви отримуєте бонуси, знижки, які дозволяють економити кошти.
  • При найменших утрудненнях ви можете передзвонити в службу підтримки і попросити допомоги - наші фахівці вам допоможуть.
  • Комісія при переказі стягується мінімальна, а сам переклад здійснюється в лічені хвилини.

Як перевести гроші за допомогою MyPay?

Для того щоб поповнити особовий рахунок, погасити кредит в IDEABANK, необхідна банківська карта з достатньою сумою.

  • Вводите номер картки або рахунку, номер телефону. При погашенні кредиту знадобиться вказати ПІБ.
  • Вказуєте суму поповнення від 1 до 4999 грн.
  • Обов'язково ставите галочку, що підтверджує, що ви згодні з договором оферти.
  • Перейшовши на наступну сторінку, натиснувши на кнопку «Далі», ви побачите загальну суму з комісією до оплати. Тисніть на «Оплатити».

Після цього з'явиться віконце, в яке треба внести дані банківської картки. Знову натискаєте на кнопку оплати, після чого ви побачите протягом короткого проміжку часу повідомлення: гроші перераховані.

Все відбувається швидко, без збоїв, надійно і точно. Пробуйте!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини