MICROCREDIT (МИКРО КРЕДИТ) Сплата по кредиту


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Фінансова організація Мікрокредит створена в 2010 році, як альтернатива банкам, на сьогоднішній день його філії можна знайти в більшості міст України. ТОВ «Мікрокредит» є українською компанією, яка пропонує своїм клієнтам фінансові послуги. У фірмі можна отримати невеликий кредит, який видається в найкоротші терміни з мінімальним пакетом документів. Рішення про видачу кредиту приймається протягом доби, а для його оформлення необхідно надати лише ідентифікаційний номер платника податків та паспорт. При бажанні, клієнт може отримати позикові кошти на карту. Оформити кредит в фірмі «Мікрокредит» легше, ніж у банку.
Щоб оплатити кредитні внески, не потрібно стояти в чергах в термінал або особисто бути присутнім в банку, можна провести всі процедури в кілька кліків онлайн, використовуючи сервіс онлайн-банкінгу MyPay.

Як поповнити особовий рахунок Мікрокредит?

Онлайн процедура поповнення особового рахунку для погашення кредиту не відніме більше пари хвилин.

  1. Необхідно ввести ПІБ платника.
  2. Внести номер договору.
  3. Вказати номер телефону.
  4. Вписати суму, на кіт
    рую необхідно поповнити рахунок. Можна використовувати автоматичне введення суми: «50», «100», «200» грн. Мінімальна сума, яку можна оплатити становить 0,01 грн, максимальна - 4999 грн.
  5. Якщо ви регулярно використовуєте наш сервіс, щоб оплатити послуги банківською картою, можете поставити галочку в полі «Зберегти дані» і при кожній новій транзакції, система буде автоматично вносити реквізити платника, договору і карти.
  6. Поставте галочку в полі угоди до договору оферти, з яким можна ознайомитися на сайті.
  7. Введіть дані банківської картки, з якої необхідно зробити переклад: термін дії, номер, CVV код.
  8. Система зробить підрахунок суми з урахуванням комісії, якщо користувача влаштовують умови, необхідно натиснути «Сплатити».

Чому транзакції з MyPay найбільш вигідні?

MyPay, як і Приват24, пропонує послуги онлайн-банкінгу, але з однією істотною відмінністю - в онлайн-касі можна використовувати для розрахунків банківські карти, емітовані будь-яким установою. При цьому користувачеві необхідно мати при собі лише карту Visa або Mastercard. Комісія на сайті мінімальна.
Користувач, який зареєструвався і авторизуватися при вході на сайт, може переглядати всю історію платежів, а також роздруковувати чеки.
З MyPay можна оплатити житлово-комунального господарства, оголошення, замовити квитки, таксі, зробити електронний переказ і скористатися більш ніж 2000 інших послуг.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини