MICROCREDIT (МИКРО КРЕДИТ) Сплата пені за кредитом


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Мікрокредит заснована ще в 2010 рік і зараз її філії розташовані у всіх містах України. Фірма надає послуги кредитування по найпростішим умов і в найбільш стислі терміни. Отримати терміновий позику можна протягом 24 годин, маючи при собі лише паспорт та ідентифікаційний код.
За допомогою онлайн каси MyPay можна своєчасно, чи не стоячи біля кас і терміналів самообслуговування, вчасно погасити заборгованість або відсоток за позику в банку.

Переваги послуг MyPay

На відміну від Приват24 MyPay дозволяє проводити транзакції, розплачуючись банківською картою будь-якого емітента. Для того щоб зробити платіж, необхідно мати лише онлайн-доступ до інтернету. Сервіс працює без вихідних і свят.
Служба підтримки допоможе розібратися з інтерфейсом і зробити необхідні дії. Комісія за користування онлайн-касою мінімальна.
MyPay працює з більш ніж 2000 сервісом, тому з будь-якої точки світу можна буквально в пару кліків cплатити штраф ПДР, онлайн-ігри, ставки на спорт, перевести електронні гроші, інше.

Як поповнити рахунок або оплатити пеню по кредиту онлайн?

Щоб оплатити кредит, поповнити особовий рахунок або внести пеню по кредиту Мікрокредит, необхідно мати при собі банківську картку Visa або Mastercard. Онлайн-каса MyPay надає послуги переказів за вільним реквізитами не тільки для Мікрокредит, а й інших компаній, банків.
Для того щоб оплатити пеню, необхідно дотримуватися кількох простих рекомендацій:

  1. Написати ПІБ;
  2. Вказати номер договору, складеного в компанії Мікрокредит;
  3. Написати номер телефону;
  4. Вказати суму, яку необхідно сплатити за умовами кредиту. Можна використовувати автоматичне введення суми: «50», «100», «200» грн. Оплатити переклад картою можна в межах від 0,01 грн до 4999 грн.
  5. Якщо користувач регулярно перераховує кошти зі своєї банківської картки на особовий рахунок Мікрокредит, можна поставити галочку в полі «Зберегти дані» і система буде автоматично вносити реквізити по кредиту і карті при кожній новій транзакції.
  6. Поставити галочку в полі «Згоден з договором оферти».
  7. Натиснути «Далі».
  8. На наступній сторінці необхідно ввести інформацію по банківській карті: номер карти, термін дії, CVV код.
    Система зробить автоматичний підрахунок суми до оплати з урахуванням комісії, якщо користувач згоден з умовами наданих послуг, потрібно натиснути «Сплатити».

Більше не потрібно йти в банк або термінал, з МайПей здійснювати платежі просто.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини