MONEGO


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Monego - сучасний сервіс, який дозволяє виробляти переклади на різні банківські карти онлайн. Більш того, послуги Monego дозволяють поповнити карту банку у всіх терміналах самообслуговування, де є відповідний знак. Щоб отримати відправлений переказ, потрібно звертатися в банк або йти на пошту, гроші практично миттєво надходять на особовий рахунок одержувача.
Для того щоб заощадити час, можна скористатися сервісом MyPay і поповнити банківську карту за допомогою сервісу Monego онлайн. Сервіс Монего дозволяє виробляти переклади на карти будь-яких банків. З його допомогою можна погасити кредит.

Як cплатити Monego через MyPay?

  1. Введіть номер банківської карти, на яку необхідно здійснити переклад.
  2. Вкажіть номер телефону платника.Напишіть суму для перекладу (можна використовувати автоматичне введення на сайті: «50», «100», «200» грн). Мінімальний платіж складе 1 грн, максимальний - до 4999грн.
  3. Авторизовані користувачі можуть
  4. атиснути «Зберегти дані» і при кожному новому перекладі, реквізити будуть внесені системою автоматично.
  5. Поставте галочку в полі угоди до договору оферти.
  6. Натисніть «Далі».
  7. Після введення даних, система автоматично зробить підрахунок суми з урахуванням комісії за послугу. Якщо користувач згоден з умовами, необхідно натиснути «Сплатити».
  8. На наступній сторінці необхідно внести дані карти банку, з якої необхідно зробити переказ коштів.

Чому вигідно здійснювати онлайн-перекази через MyPay?

MyPay, на відміну від Приват24, приймає любі банківські карти, а не тільки «приватівські». Онлайн-банкінг, лише невелика частина всіх послуг MyPay, оскільки інтернет-каса працює з більш ніж 2000 сервісів. Не виходячи з дому можна замовити квитки, таксі, дистрибуцію, оплатити дитячий сад, ЖКГ, телебачення, ПДР штраф, перевести електронні гроші, розмістити оголошення, взяти участь в добродійності або внести гроші на рахунок онлайн-ігри, ставок на спорт або покер.
Щоб оплатити кредит, поповнити особовий рахунок, перевести гроші рідним або поповнити власну карту будь-якого банку, необхідно мати Mastercard або Visa з достатнім балансом. Служба підтримки MyPay допоможе вчасно вирішити всі виниклі питання.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини