ОТП Банк (OTP BANK)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

ОТП банк пропонує своїм клієнтам відкриття особистих особових рахунків, депозитів, банківських карт, кредити готівкою, а також інші фінансові послуги. Для того щоб оплачувати щомісячні внески, більше не потрібно бути присутнім особисто біля кас і терміналів ОТП банку, можна скористатися сервісом MyPay і оплатити кредит або поповнити карту з дому, кафе або будь-якого іншого місця з онлайн підключенням.
Онлайн-банкінг працює цілодобово і без збоїв, тому не потрібно турбуватися, оскільки оплатити всі необхідні рахунки можна за лічені хвилини.
Наш сервіс, як і Приват24, розрахований на оплату рахунків і переклади, але з одним разючим відмінністю, в ньому можна використовувати карти Visa або Mastercard будь-яких банків, в тому числі і ОТП.

У чому відмінності онлайн оплати на MyPay?

 • Сервіс працює з банківськими картами.
 • Переклад можна зробити на особовий рахунок будь-якого фінансової установи.
 • Відсоток за послуги MyPay мінімальний.
 • Онлайн-каса пропонує більше 2000 сервісів.
 • Цілодобова робота і служба підтримки (тепер можна не боятися не встигнути в касу і прострочити оплату по кредиту).

Як провести транзакцію?

Щоб оплатити кредит або будь-яку одному послугу банківською картою, необхідно слідувати чіткій інструкції:

 1. Вкажіть коректний номер кредитного договору.
 2. Введіть суму до оплати (від 0,01 грн до 4999 грн).
 3. При необхідності, авторизовані користувачі можуть вибрати функцію «Зберегти дані», щоб спростити процес внесення реквізитів в майбутньому.
 4. Якщо всі поля заповнені коректно, натисніть на «договір оферти» і після ознайомлення, а також відсутність заперечень, можете поставити галочку в графі «Погодитися».
 5. Після необхідно перейти на наступну сторінку, натиснувши «Далі».
 6. На цій сторінці, використовуючи підказки підписаних полів, введіть запитувані дані карти: термін дії, номер, код CVV.
 7. Увага! Навіть при згоді на автоматичне збереження даних в сервісі, для захисту даних користувачів, код CVV необхідно вводити щоразу під час нової транзакції.
 8. Після система виставить рахунок до оплати з урахуванням комісії за сервіс. Якщо вас влаштовують умови, натисніть «Оплатити».

На сайті МайПей можна поповнити телефон, інтернет, хостинг, рахунок в грі, соціальної мережі і провести інші операції.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини