ПриватБанк (Privatbank) Поповнення карт


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

У повсякденному житті буває необхідно поповнити картки ПриватБанку, щоб оплатити послуги, зробити платежі по кредиту, перерахувати передоплату на особові рахунки своїх ділових партнерів. Сьогодні для цього вам не потрібна банківська карта, випущена ПриватБанком і вихід в сервіс Приват24. Скористайтеся послугами сайту MyPay, і ви зможете здійснити переказ грошей швидко і надійно. Досить мати під рукою комп'ютерний пристрій з виходом в інтернет і необхідну суму на вашій банківській картці, яка може належати будь-якому банку України. Дотримання цих двох умов дозволять вам перевести гроші онлайн протягом декількох хвилин.

Як поповнити картку ПриватБанку?

Використовуючи банківську карту Mastercard, Visa, які були вам видані будь-яким банківською установою України, ви легко здійсните оплату в режимі онлайн.

  • У верхньому віконці введіть номер карти, на яку збираєтеся здійснити переклад.
  • У наступній графі впишіть свій телефон.
  • Далі позначте суму, на яку збираєтеся поповнити карту - від 0,01 до 3000 грн, при цьому можете використовувати підказку: 50,100,200 грн.
  • Ставите позначку в графі одоговоре оферти.
  • Перейшовши на наступну сторінку, ви побачите загальну суму до оплати: ту, що ви вносите, і комісія за переказ.
  • Якщо все прописано чітко, тисніть на зелену кнопку «Оплатити». Слідом за цим ви побачите віконце, в яке потрібно вписати дані банківської картки. Потім повторюєте натискання «Оплатити» і процес переказу грошей запускається.

Чекайте повідомлення - воно прийде буквально через пару хвилин. У ньому буде зазначено, що транзакція завершена, гроші переведені за вказаними реквізитами.

Чому MyPay стає все більш популярним?

Переваги нашого сервісу роблять його однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день платіжних систем України. Серед головних переваг можна виділити такі:

  • За допомогою сайту MyPay можна перевести гроші за кредит, з легкістю поповнити будь-які особові рахунки, здійснити платежі по комунальних та інших послуг - для цього сайт підтримує роботу більше 2000 сервісів, регулярно збільшуючи їх кількість.
  • MyPay збереже конфіденційність, інформація про ваших платежах не передається третім особам, охороняється законодавчо і технічно.
  • Здійснюючи перекази, ви платите мінімальну комісію, а якщо користуєтеся нашим сервісом постійно, отримуєте приємні бонуси для постійних клієнтів, для цього нудно пройти реєстрацію.

Можливості онлайн-каси постійно збільшуються, скористайтеся ними, щоб заощадити час!

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини