ПУМБ (Pumb) Миттєве поповнення карт


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Платіжний сервіс MyPay надає клієнтам банку ПУМБ можливість переводити гроші на карту і здійснювати інші грошові операції в режимі реального часу. Для цього лише потрібно зареєструватися в системі та пройти верифікацію банківської карти (Mastercard, Visa). Надалі переклади через інтернет будуть здійснюватися за спрощеною системою буквально за кілька хвилин.

Як здійснити переказ грошей на карту через онлайн систему MyPay?

Для того щоб поповнювати баланс банківської карти, необхідно попередньо зареєструватися в системі. Для реєстрації потрібні лише анкетні дані та відомості про банківську карту ПУМБ. Вся інформація знаходиться під надійним захистом і ймовірність передачі її третім особам повністю виключена.

Для того щоб перевести гроші на особовий рахунок, клієнту ПУМБ потрібно виконати наступні прості кроки:

  • вибрати категорію «Банківські послуги»;
  • вибрати в списку потрібний банк;
  • вказати 16-значний номер банківської карти, баланс якої потрібно поповнити;
  • ввести номер телефону;
  • вибрати спосіб оплати;
  • завершити операцію.

За цим алгоритмом можна не тільки здійснювати перекази на карту. Таким же чином можна сплатити комунальні послуги, онлайн ігри, соціальні мережі або погасити щомісячний платіж по кредиту.

Переваги сервісу MyPay

Зареєстровані користувачі сервісу MyPay, які є власниками рахунку в ПУМБ або інших українських банках, можуть здійснювати грошові операції через інтернет прямо з телефону або домашнього комп'ютера. Ця опція дозволяє оплачувати покупки та послуги, не витрачаючи свій час на черги і пошуки терміналу.

У клієнтів онлайн сервісу MyPay завжди є можливість:

Всі перекази здійснюються за кілька хвилин і доступні в цілодобовому режимі. Система працює стабільно, надаючи користувачам гарантію того, що кошти надійдуть на рахунок одержувача вчасно. Якщо у клієнта не виходить оплатити потрібну послугу, він завжди може покластися на допомогу кваліфікованих фахівців техпідтримки MyPay.

За допомогою MyPay.ua - Ви також маєте можливість поповнити рахунок Карти інших банків:

ПриватБанк

ОщадБанк

УкрГазБанк

Райффайзен Банк Аваль

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини