Твої Гроші. Погашение кредита


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 14999 грн.

Погашення кредиту в компанії Твої гроші в даний час можна оформити буквально протягом декількох секунд. Скористайтеся сайтом MyPay, з ним будь-які платежі з вашої картки на особовий рахунок в банку проходять в режимі онлайн за кілька хвилин. Швидкість, економічноекономностьсть, безпека - ось наші основні переваги. Є й інші приємні плюси. Наприклад, багато хто користується Приват24, у нас задіяний схожий принцип роботи, але оплатити послуги ви зможете будь-банківською картою Visa, Mastercard, якого б банківській установі України вона не належала.

Погасити кредит в Твої гроші: як це зробити з MyPay?

Отже, ви на сторінці погашення кредиту в Твої гроші. З чого почати?
Розгляньте сторінку, ви бачите окремі віконця. Ваше завдання - вписати в них необхідну інформацію. Дійте не поспішаючи, перевіряючи всі цифри.

  • Вписуєте номер телефону.
  • Вводите суму, яку ви збираєтеся знімати зі своєї банківської картки - від 2 до 14999 грн. Можна скористатися спливаючій підказкою - 50,100, 200 грн.
  • Галочка в графі згоди з договором оферти обов'язкове, інакше платіж нікуди не піде. Збереження форми знадобиться в тому випадку, якщо ви зареєструвалися на сайті і будете працювати з нами регулярно.
  • Тиснете на кнопку «Далі» і переходите на наступну сторінку. Тут відбувається сам процес оплати.
  • Перед вами підсумкова сума: ваш платіж плюс комісія за послуги. Натискаєте на «Оплатити». Виникає віконце, в яке потрібно внести інформацію про свою банківську карту, з якої знімаються гроші. Для оплати позики в Твої гроші підійде карта будь-якого банку. Знову натискаєте «Оплатити» і після цього відбувається онлайн-транзакція.

Незабаром ви побачите повідомлення, що гроші пішли в Твої гроші в рахунок погашення кредиту.

Переваги MyPay: в чому вони полягають?

З нами вигідно і зручно працювати завдяки особливостям сайту.

  • Портал пропонує більше 2000 сервісів, щоб поповнити будь-який особовий рахунок, оплатити телефон, інтернет, заплатити за ЖКГ, зробити інші необхідні вам платежі.
  • Безпека - найголовніше. Ви можете бути абсолютно спокійні за інформацію, яку залишаєте на сайті, вона нікому не доступна.
  • Якщо ви залишаєтеся з нами, вам регулярно будуть нараховуватися бонуси, надаватися знижки.

Будь-які фінансові операції, які вам потрібно зробити (поповнити карту, погасити кредитні зобов'язання, внести штраф, заставу), стають доступнішими з MyPay!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини