Укргазбанк (UkrgazBank) Миттєве поповнення карт


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Протягом 20 років компанія Укргазбанк входить в число найбільших комерційних банків України. Для зручності клієнтів банк не тільки створив мережу термінального обладнання, а й надав можливість здійснювати перекази грошей на карту через платіжний сервіс Приват 24 або MyPay. Кожен, хто зареєструється в системі MyPay і верифікує банківську карту (Visa, Mastercard), зможе поповнювати особистий рахунок і виконувати інші платіжні операції онлайн.

Як здійснюється оплата через сервіс MyPay?

Сайт MyPay - це електронна система, що дозволяє проводити платіжні операції через інтернет, маючи під рукою лише банківську карту з позитивним балансом. У кожного зареєстрованого користувача є можливість здійснювати оплату комунальних послуг, переводити гроші на мобільний баланс або на карту, погашати кредити і штрафи.

Для того щоб поповнити свій рахунок в Укргазбанку, потрібно виконати наступні дії:

  • вибрати вкладку «Банківські послуги»;
  • в запропонованому списку вибрати «Укргазбанк»;
  • ввести реквізити банківської карти і номер телефону;
  • вказати суму переказу.

Після натискання на кнопку «Поповнити» гроші надійдуть на карту протягом декількох хвилин. Затримки трапляються вкрай рідко і частіше за все з боку самого банку. Якщо виникли проблеми рекомендується звернутися до фахівців технічної підтримки.

Наші переваги

Електронна система MyPay - ваш помічник у здійсненні платіжних операцій. З нами оплата комунальних послуг, погашення заборгованості по кредиту або штрафів ПДР буде займати мінімум вільного часу. Якщо при цьому ви пройдете процедуру реєстрації на сайті та верифікацію банківської карти, то всі операції можна буде проводити без комісії.

Користуючись можливостями нашої електронної системи, ви можете розраховувати нас такі переваги:

  • можливість проводити оплату в режимі онлайн,
  • моментальний переказ коштів на рахунок,
  • гарантію повного захисту особистих даних і відомостей про банківську карту,
  • великий перелік послуг,
  • кваліфіковану технічну підтримку.

Маючи доступ в інтернет, зареєстровані користувачі онлайн системи MyPay можуть контролювати стан особового рахунку в Укргазбанку. Це допоможе здійснювати оплату цілого списку послуг, не відходячи від свого комп'ютера або мобільного телефону.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини