Оплата за вільними реквізитами


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Платежі за вільними реквізитами - це послуга, яка набирає все більшої популярності. Якщо вам треба сплатити штраф, борг, зробити цільовий внесок, заплатити мито, найкраще зробити це онлайн, за реквізитами за допомогою онлайн-каси MyPay. Такий спосіб має масу переваг: оплата проводиться в будь-який час доби. Головне - мати під рукою електронний пристрій і банківську карту типу Mastercard, Visa з достатньою кількістю коштів.

Як зробити платежі?

Зайшовши на сторінку оплати за вільними реквізитами, не лякайтеся, що доведеться вписати відразу багато інформації. Покроково пройшовши заповнення форми, ви переконаєтеся, що нічого складного в цьому немає.

  • Спочатку введіть вихідні реквізити: коди ЄДРПОУ та МФО.
  • Далі - найменування одержувача і його розрахунковий рахунок.
  • Слід також вказати призначення платежу - що це таке: штраф, податок.
  • Вказуєте суму, який вам треба сплатити: від 10 до 4999 грн. Можна також скористатися підказкою і вказати готовий варіант: 50, 100, 200 грн.
  • Перевіряєте і зберігаєте дані, а потім переходите на наступну сторінку.
  • Тут ви вписуєте номер банківської карти, якою збираєтеся розплатитися в режимі онлайн і натискаєте на «Оплатити».

Після цього зачекайте кілька хвилин: незабаром ви отримаєте повідомлення, що ваша транзакція успішно завершена і платіж на вільні реквізити благополучно здійснений.

Чи вигідно співпрацювати з MyPay?

Деякі клієнти, які вже знайомі з сервісом Приват24, задають питання, чи варто переходити на систему MyPay? І ось кілька наших основних переваг:

  • У нас ви зможете використовувати при фінансових операціях банківську карту, видану будь-яким українським банком.
  • На порталі ефективно діє понад 2000 різноманітних сервісів, що дозволяють вам поповнити мобільний та інтернет, розплатитися за комунальні послуги, викупити квитки на транспорт і зробити інші необхідні вам платіжні операції.
  • Таємниця ваших перекладів і наданої вами інформації надійно охороняється - як на рівні законодавства України, так і технічними засобами захисту.

Ми завжди готові прийти вам на допомогу. Якщо ви не зумієте впоратися із здійсненням платежів самостійно - зверніться за телефонами служби техпідтримки, які ви бачите на сайті зліва вгорі. Наші фахівці цілодобово готові вам допомогти.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини