Оплата за вільними реквізитами


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Платежі за вільними реквізитами - це послуга, яка набирає все більшої популярності. Якщо вам треба сплатити штраф, борг, зробити цільовий внесок, заплатити мито, найкраще зробити це онлайн, за реквізитами за допомогою онлайн-каси MyPay. Такий спосіб має масу переваг: оплата проводиться в будь-який час доби. Головне - мати під рукою електронний пристрій і банківську карту типу Mastercard, Visa з достатньою кількістю коштів.

Як зробити платежі?

Зайшовши на сторінку оплати за вільними реквізитами, не лякайтеся, що доведеться вписати відразу багато інформації. Покроково пройшовши заповнення форми, ви переконаєтеся, що нічого складного в цьому немає.

  • Спочатку введіть вихідні реквізити: коди ЄДРПОУ та МФО.
  • Далі - найменування одержувача і його розрахунковий рахунок.
  • Слід також вказати призначення платежу - що це таке: штраф, податок.
  • Вказуєте суму, який вам треба сплатити: від 10 до 4999 грн. Можна також скористатися підказкою і вказати готовий варіант: 50, 100, 200 грн.
  • Перевіряєте і зберігаєте дані, а потім переходите на наступну сторінку.
  • Тут ви вписуєте номер банківської карти, якою збираєтеся розплатитися в режимі онлайн і натискаєте на «Оплатити».

Після цього зачекайте кілька хвилин: незабаром ви отримаєте повідомлення, що ваша транзакція успішно завершена і платіж на вільні реквізити благополучно здійснений.

Чи вигідно співпрацювати з MyPay?

Деякі клієнти, які вже знайомі з сервісом Приват24, задають питання, чи варто переходити на систему MyPay? І ось кілька наших основних переваг:

  • У нас ви зможете використовувати при фінансових операціях банківську карту, видану будь-яким українським банком.
  • На порталі ефективно діє понад 2000 різноманітних сервісів, що дозволяють вам поповнити мобільний та інтернет, розплатитися за комунальні послуги, викупити квитки на транспорт і зробити інші необхідні вам платіжні операції.
  • Таємниця ваших перекладів і наданої вами інформації надійно охороняється - як на рівні законодавства України, так і технічними засобами захисту.

Ми завжди готові прийти вам на допомогу. Якщо ви не зумієте впоратися із здійсненням платежів самостійно - зверніться за телефонами служби техпідтримки, які ви бачите на сайті зліва вгорі. Наші фахівці цілодобово готові вам допомогти.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини