Український банк ВТБ є членом фінансового міжнародного об'єднання VTB Group, надає послуги фізичним, юридичним особам, відкриває депозити, приймає платежі по ЖКГ. На MyPay існує 5 сервісів, пов'язаних з VTB: погашення іпотеки, поповнення поточного або карткового рахунку, погашення споживчого кредиту або на покупку авто. Для того щоб зробити ці операції, досить мати банківську карту Mastercard або Visa, а також електронний пристрій з виходом в Інтернет. При цьому скористатися ви зможете не тільки ПК, але і смартфоном або планшетом.

Як сплатити послуги банку?

Для здійснення фінансових платіжних операцій на всіх сервісах для початку необхідно зареєструватися - вказати регіон, телефон, ім'я, прізвище. Не бійтеся, всі ваші дані надійно охороняються законодавчо, крім того, наші фахівці подбали про те, щоб ніхто не зміг скопіювати цю інформацію.

Далі дійте послідовно:

  1. Вводите номер особового рахунку договору про кредит або карти, якщо ви хочете її поповнити.
  2. Вказуєте суму від 0,01 до 4999 грн - можна скористатися готовою підказкою і вписати круглу суму - 50, 100 грн. Переходьте до наступної сторінки за допомогою кнопки «Далі».
  3. Вводите номер банківської карти, якою збираєтеся здійснити платіж, і натискаєте на «Оплатити».

Якщо вам зручніше зробити платіж автоматичним, ви можете вказати, що кожен місяць необхідно поповнювати особовий рахунок певною сумою з банківської карти, і гроші будуть переводитися онлайн в автоматичному режимі.

Чому користуватися MyPay вигідно?

МайПей трохи нагадує популярний банкінг Приват24, але користуватися нашим сервісом набагато зручніше

За допомогою сервісу MyPay можна також поповнити мобільний телефон, перевести гроші з однієї картки на іншу, заплатити за дитсадок, газ, воду, покласти кошти на електронний гаманець - можливості банкінгу величезні і збільшуються з кожним днем.