ВТБ Банк (VTB Bank) Поповнення карткового рахунку / Погашення кредитної картки


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Банк ВТБ - це повний спектр послуг для мільйонів клієнтів: кредити, депозити, обслуговування банківських карт. Сьогодні завдяки впровадженню нових технологій, з'явилася можливість здійснювати всі платежі онлайн за допомогою платіжного сервісу MyPay. Маючи на руках банківську карту з достатньою кількістю фінансових коштів, а також електронний пристрій з виходом в інтернет, ви можете протягом декількох хвилин оплатити послуги, погасити кредит або поповнити особові рахунки. Для цього вам не знадобиться виходити з дому і надовго відриватися від роботи або улюбленого заняття на відпочинку.

Як відбувається переклад платежу в MyPay?

Для того щоб відкрити на сайті особистий кабінет, зберігати форму платежів, можливість відстежувати всі свої операції за допомогою карти, рекомендуємо зареєструватися. Це зовсім нескладно: треба вказати прізвище, ім'я, по батькові, регіон, адреса електронної пошти, пароль, під яким ви збираєтеся входити в свій кабінет. Відсутність реєстрації не стане перешкодою для оплати. Але зареєстровані користувачі отримують бонуси.

  • Щоб погасити кредит у ВТБ, поповнити особовий рахунок, потрібно ввести у відповідну графу на сторінці банку номер карти.
  • Потім вписуєте суму до 4999 грн.
  • Згода з умовами оферти обов'язково, а ось збереження форми необхідно тільки при постійному використанні сервісу.
  • Переходьте на наступну сторінку, де вам показується вся сума до оплати (з комісійними). Тисніть кнопку «Оплатити». Далі необхідно вписати дані банківської картки MasterCard, Visa, з якої ви збираєтеся зняти гроші, і знову натиснути на кнопку для оплати.

Після цього вам доведеться почекати буквально лічені хвилини, щоб процес завершився успішним переказом грошей.

У чому переваги роботи з MyPay?

Все більше людей позитивно оцінюють роботу нашого онлайн-сервісу.

  • Ті, хто вже працював з Приват24, переконуються в тому, що у «МайПей» є велика перевага: у нас ви можете розплатитися карткою, яка випущена різними банківськими установами України, а не тільки ПриватБанком.
  • Якщо вам не вистачає часу на здійснення платежів за Інтернет, ЖКГ, гуртки для дітей, дитсадок - можете скористатися сервісами MyPay, у нас їх більше 2000.
  • Турбуєтеся про свою безпеку? Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність вашої інформації.

Спробуйте почати співпрацювати з нами - це вигідно і комфортно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини