ВТБ Банк (VTB Bank) Погашення споживчого кредиту


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Розрахунки з банками в режимі онлайн набувають все більше прихильників. Популярністю користується така послуга, як погашення споживчого кредиту в ВТБ за допомогою сайту MyPay і банківської карти. Для того щоб успішно поповнити особовий рахунок, вам буде потрібно вихід в інтернет і достатня сума на мапі. При цьому найбільш привабливою особливістю співпраці з системою МайПей стає її доступність: ви можете зробити погашення споживчого кредиту в банку, не перериваючи відпочинок, роботу, не виходячи з дому і не встаючи зі зручного крісла. Оплатити карткою можна і інші послуги: ЖКГ, дитячий сад, квитки, інтернет, пр.

Як провести платіж за допомогою МайПей?

Рекомендуємо для початку пройти просту схему реєстрації на сайті - це дозволить легко відстежувати свої платіжні операції.

Далі дійте за такою схемою.

  1. Введіть на сторінці «ВТБ. Погашення споживчого кредиту »номер рахунку та суму, яку ви збираєтеся внести. Вона повинна бути до 4999,99 грн, є шаблони з кругленькою сумою - 50,100, 200 грн.
  2. Запам'ятайте форму, якщо ви постійно будете здійснювати оплату таким чином, і поставте галочку в договорі оферти, вказуючи, що ви згодні з умовами здійснення платежів. Якщо цього не зробити, оплату продовжити буде не можна.
  3. Переходьте до наступної сторінки. Тут перед вами з'явиться повна сума переказу в ВТБ (внесок + комісія). Тисніть на «Оплатити». Потім вносите дані своєї банківської картки Mastercard або Visa, знову натискаєте на «Оплатити».

Якщо ви все заповнили вірно, ви отримаєте повідомлення, що гроші пішли за вказаною адресою. Переклад онлайн завершено.

У чому переваги роботи сервісу MyPay?

Багато користувачів порівнюють МайПей з роботою банкінгу Приват24, але необхідно підкреслити, що у нас ви можете використовувати для фінансових операцій банківську карту, випущену будь-яким українським банком.
Крім цього, ми пропонуємо вам кілька додаткових можливостей.

  • Близько 2000 сервісів на сайті дозволяють не тільки погасити кредит у ВТБ, а й поповнити будь-який особовий рахунок, розплатитися карткою за послуги ЖКГ, хостинг, телефон.
  • Всі ваші дані на сайті захищені - безпека гарантована законодавчо і підтримується технічно.
  • Постійним клієнтам сайту надаються бонуси, знижки, деякі сервіси можна оплачувати без комісії.

Приєднуйтесь! З нами комфортно здійснювати платежі.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини