ВТБ Банк (VTB Bank) Погашення кредиту на покупку автомобіля


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Якщо ви оформили в банку ВТБ кредит на покупку автомобіля, то погашати його найзручніше картою в режимі онлайн, за допомогою сайту MyPay. При цьому ви маєте можливість швидко і регулярно поповнити особовий рахунок, роблячи внесок з карти в будь-який зручний для вас час, вибравши ту суму оплати за автомобіль, яка вам найбільш зручна. Принцип роботи сервісу МайПей схожий на Приват24, але сайт приймає до оплати за послуги банківські карти будь-якого банку України, що дозволяє розширити спектр ваших фінансових операцій.

Як зробити внесок за автомобіль за допомогою банківської карти?

Це не так складно, як здається на перший погляд. Досить слідувати простим вказівкам і покроково пересуватися від графи до графи.

  • На сторінці ВТБ в найпершому віконці впишіть номер рахунку. Постарайтеся уважно «вбити» все цифри - краще перевірте, щоб оплата пішла за потрібною адресою.
  • У наступному віконці набираєте суму, яку вносите - від 0,01 до 4999 грн. При бажанні можна використовувати кілька наявних там підказок: 50,100, 200 грн - так буде швидше.
  • Ставите галочку, що підтверджує, що ви згодні з договором оферти - вона важлива, оскільки без неї переклад не пройде.
  • Переходьте до наступної сторінки по зеленій кнопці «Далі». Тут вас чекає підсумкова сума - вже разом з комісією (вона також вказується окремо). Ви тиснете на «Оплатити», потім вносите інформацію про банківську карту, якою розраховуєтесь, знову натискаєте на кнопку оплати.

Таким чином ви зможете поповнити будь-який особовий рахунок, провести необхідну вам банківську операцію, не відволікаючись надовго і навіть не виходячи з дому.
Якщо у вас залишилися питання, зверніться в службу техпідтримки!

У чому полягають переваги роботи сервісу MyPay?

У нас на сайті ви зможете використовувати карти типу Mastercard, Visa.

  • Ви можете не хвилюватися про збереження своїх даних: вся ваша інформація надійно захищена.
  • За допомогою 2000 сервісів сайту легко оплатити різні послуги, погасити кредит на автомобіль, розплатитися за кабельне, поповнити телефон, інтернет, онлайн-ігри, здійснити всілякі платежі: за квитки, транспорт, інформацію від диспетчерів таксі.
  • Зручний інтерфейс сайту, його прості опції допоможуть швидко зорієнтуватися навіть не дуже досвідченому користувачеві.

Комісія за переклади мінімальна, а швидкість проведення платежів гранично скорочена.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини