ВТБ Банк (VTB Bank) Поповнення поточного рахунку


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Поповнити поточний рахунок в ВТБ, як і в будь-якому іншому банку, сьогодні гранично просто, якщо скористатися послугами сайту MyPay. Цей сучасний сервіс допоможе вам протягом декількох хвилин не тільки зробити поповнення поточного особового рахунку, а й зробити черговий внесок за кредит, перекинути кошти з однієї картки на іншу і виконати величезний спектр фінансових операцій. Запасіться банківською картою Mastercard, Visa і електронним пристроєм з виходом в інтернет - це все, що знадобиться для здійснення платежу. Сама схема дії злегка нагадує Приват24, який знайомий багатьом українцям, але у нас до оплати приймаються банківські картки, що належать будь-якому банку України.

Що зробити, щоб поповнити особовий рахунок онлайн?

Якщо вам зручно здійснювати всі платежі, в тому числі, і по кредиту, в режимі онлайн, рекомендуємо пройти процедуру реєстрації на сайті - це дозволить вам створити особистий кабінет, де будуть відображатися історія платежів, кількість грошей у вас на карті, крім того, вам зручніше буде заповнювати вже підготовлену форму оплати.

  • У верхнім віконці вводите номер особового рахунку в ВТБ і суму до оплати.
  • Далі ставите дві галочки: про те, що ви хочете запам'ятати форму заповнення (якщо ви вже зареєструвалися) і що ви згодні з договором оферти (це обов'язкова умова здійснення платежів.
  • Переходьте на наступну сторінку, натиснувши внизу праворуч зелену кнопку «Далі».
  • Побачивши повну суму до оплати разом з комісією, тисніть на «Оплатити». Далі доведеться вписати дані банківської картки, якою ви збираєтеся сплатити послуги ВТБ. Знову натискаєте на «Оплатити», і гроші йдуть адресату.

Що ще пропонує МайПей?

Крім розрахунків з ВТБ і погашення кредиту, сервіс пропонує більше 2000 сервісів, на яких ви зможете розплатитися карткою за будь-які послуги.

  • Ви в лічені хвилини розплатитеся за інтернет, кабельне, телефон, газ, воду, дитсадок, квитки, інформацію маклерів, диспетчерів таксі.
  • Ви зможете абсолютно не турбуватися за безпеку вашої інформації - її витік просто неможлива технічно і законодавчо.
  • Ви легко зробите все платежі за допомогою карти, швидко погасивши будь-який кредит, зробивши відповідний платіж - це займе декілька хвилин.

Якщо в процесі роботи з сервісом у вас виникли труднощі, телефонуйте в техпідтримку, її телефони ви бачите зліва вгорі.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини