У наш час завдяки всесвітній павутині благодійність отримала широке охоплення аудиторії і стала розвиватися швидкими темпами. Маючи вихід в мережу, людина не залишається наодинці з обрушилася на нього бідою. З розвитком інтернету у кожного з'явилася можливість надавати і отримувати фінансову і організаційну допомогу. Цьому багато в чому сприяв розвиток платіжних сервісів, через які люди можуть перераховувати пожертви нужденним. Користуючись послугами інтернет-сервісу MyPay, ви завжди зможете надати посильну допомогу людині, що потрапила в біду.

Переваги користування послугами системи MyPay

Онлайн сервіс MyPay працює з представниками благодійних фондів та волонтерських організацій, які збирають гроші для надання допомоги різним категоріям громадян. Працюючи семимильними кроками, їм вдалося допомогти багатьом тяжко хворим дітям, малозабезпеченим сім'ям, погорільцям і людям, що переселилися із зони військових конфліктів. Пожертвування і діяльність волонтерів допомагає їм стати на ноги, одужати і почати нове життя.

У користувачів інтернет каси MyPay є можливість швидко і просто перевести потрібну суму грошей на рахунок благодійної організації і хто не має. Для цього потрібно лише зареєструватися в системі та верифікувати банківську карту Visa або Mastercard.

Користувачеві, який здійснює грошові пожертвування через онлайн касу MyPay, надаються такі переваги:

Побачивши в мережі акцію зі збору коштів на лікування дитини, вам не потрібно бігти в пошуках найближчого банкомату. Досить підключитися до інтернету, зайти в особистий кабінет MyPay і перевести необхідну суму грошей з банківської картки в режимі онлайн.

Перекази здійснюються у вигляді складного шифру, тому ризик витоку інформації про власника банківської карти зведений до нуля.

Як здійснити переклад через сервіс MyPay?

Платіжна система MyPay гарантує безпеку і простоту здійснення грошових переказів. Щоб зробити пожертвування користувачеві онлайн сервісу потрібно виконати наступні дії:

В подальшому ви можете закріпити посилання на особистий кабінет на робочому столі смартфона. Так ви зможете не тільки робити пожертвування через інтернет, а й cплачувати комунальні послуги, мобільний телефон, погашати щомісячні платежі по кредиту і переводити гроші між банківськими картами.

Зареєструйтеся в системі MyPay, щоб надавати безкорисливу допомогу нужденним в режимі онлайн!