Грошові перекази онлайн

Знайдено: 1 сервісів

Грошові перекази є невід'ємною частиною життя сучасної людини. В епоху розвитку всесвітньої мережі саме електронні платежі дозволяють нам купувати потрібні товари, оплачувати комунальні послуги, отримувати і видавати зарплату. Питання тільки полягає в тому, яку платіжну систему вибрати. Користуючись послугами онлайн каси MyPay, ви зможете переводити гроші через інтернет, не виходячи зі свого будинку!

Можливості електронних переказів через MyPay

Все більше наших співвітчизників віддають перевагу електронним грошам і швидким перекладам. Адже це дає можливість моментально розплачуватися за замовлення, погашати заборгованість за послуги ЖКГ або допомагати фінансово своїм родичам. Для цього користувачеві не потрібно мати при собі готівку, тим самим наражаючи себе на небезпеку. Потрібно лише зробити кілька простих кроків:

З позитивним балансом на банківській картці ви можете прямо зі свого електронного гаманця оплачувати покупки в онлайн-магазинах, перераховувати зарплату співробітникам, поповнювати мобільний баланс, допомагати рідним з інших міст, брати участь у благодійних акціях. Це лише мала частина того, що може робити зареєстрований користувач MyPay.

Переваги реєстрації на сервісі MyPay

Фахівці онлайн каси MyPay розробили просту і доступну систему, за допомогою якої кожен користувач може виконувати ряд платіжних операцій через інтернет в режимі онлайн. З нами вам не потрібно вистоювати чергу в банку або шукати відповідний електронний термінал. Досить поповнити баланс банківської карти і перевести гроші зі свого електронного гаманця на рахунок постачальника товарів і послуг.

Кожному зареєстрованому користувачу ми надаємо ряд переваг, серед яких:

Поповнюючи свій рахунок і здійснюючи швидкі переклади, ви можете бути впевнені в безпеці фінансових операцій. Ми надійно зашифрували відомості про власників електронних гаманців і історії платежів.

Як перерахувати електронні гроші через онлайн касу MyPay

Замість того щоб стояти в черзі в банку, у користувачів MyPay є можливість поповнювати баланс мобільного телефону, погашати кредити і виконувати інші операції прямо з дому або автомобіля. Достатньо лише виконати кілька простих дій. Наприклад, для того щоб здійснити швидкий переклад на банківську карту, вам потрібно:

Зареєструвавшись в системі, вам не потрібно буде кожен раз вводити одні і ті ж дані. Ви можете зберегти дані карт і при наступному платежі просто вибирати потрібні з них.

Почніть здійснювати платежі через інтернет за допомогою онлайн-сервісу MyPay, щоб економити свій час і фінанси!