Переказ коштів на карту Visa і Mastercard


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

У повсякденному житті часто буває необхідно перекинути гроші з одного банківської карти на іншу в режимі онлайн. Кілька років тому для клієнтів ПриватБанку був створений сервіс Приват24, який дозволяє надавати подібні послуги, користуючись банківськими картами свого банку. У нас на сайті MyPay ви зможете зробити те ж саме, незалежно від того, яка банківська карта у вас на руках і ким вона випущена.

Переказ коштів на банківську картку Visa і Mastercard

Для того щоб зробити переказ грошей онлайн, поповнити особовий рахунок, оплатити послуги, необхідно мати під рукою електронний пристрій, підключений до інтернету - ноутбук, планшет, мобільний телефон, стаціонарний ПК.

  • На сторінці нашого сайту ви можете зареєструватися. Це варто зробити, щоб отримати доступ до свого особистого кабінету, де буде зберігатися готова форма з деякими заповненими графами, а також отримувати бонуси і знижки при платежах за рахунками.
  • Вводите номер карти, контактного телефону і суму, яку вносите - від 0,01 до 3000 грн.
  • Зберігаєте дані, якщо збираєтеся користуватися сайтом постійно. Ставите галочку, що згодні з договором оферти (без цього плата не відбудеться) і переходите на іншу сторінку по кнопці «Далі».
  • На цій сторінці ви побачите суму переказу на карту, і суму комісійних за переклад. Не хвилюйтеся, вона мінімальна.
  • Тиснете зелену кнопку «Оплатити», вписуєте номер банківської карти, потім знову «Оплатити» - і грошові кошти підуть на карту, яку ви хочете поповнити.

Протягом декількох хвилин, не виходячи з дому, з роботи, ви легко здійснюєте будь-які необхідні вам платежі.

Наскільки вигідно користуватися MyPay?

Якщо ви потрапили до нас вперше і задається питанням, чи дійсно так зручно користуватися послугами порталу «МайПей»? Давайте розбиратися разом.

  • Ви зможете не тільки поповнити карту - до ваших послуг більше 2000 сервісів, які дозволяють оплачувати будь-які рахунки, переказувати гроші за ЖКГ, інтернет, телефон, дитсадок.
  • Якщо ви не зуміли розібратися в роботі системи - зліва вгорі сторінки ви бачите телефон нашої служби підтримки, яка прийде до вас на допомогу в будь-який час.
  • Вся інформація, яку ви нам довірите, залишиться доступною тільки вам, її ніхто не зможе дізнатися і використовувати в корисливих інтересах.

Сучасні системи оплати допоможуть вам заощадити час, приєднуйтесь до нас!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини