Переказ коштів на карту Visa і Mastercard


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

У повсякденному житті часто буває необхідно перекинути гроші з одного банківської карти на іншу в режимі онлайн. Кілька років тому для клієнтів ПриватБанку був створений сервіс Приват24, який дозволяє надавати подібні послуги, користуючись банківськими картами свого банку. У нас на сайті MyPay ви зможете зробити те ж саме, незалежно від того, яка банківська карта у вас на руках і ким вона випущена.

Переказ коштів на банківську картку Visa і Mastercard

Для того щоб зробити переказ грошей онлайн, поповнити особовий рахунок, оплатити послуги, необхідно мати під рукою електронний пристрій, підключений до інтернету - ноутбук, планшет, мобільний телефон, стаціонарний ПК.

  • На сторінці нашого сайту ви можете зареєструватися. Це варто зробити, щоб отримати доступ до свого особистого кабінету, де буде зберігатися готова форма з деякими заповненими графами, а також отримувати бонуси і знижки при платежах за рахунками.
  • Вводите номер карти, контактного телефону і суму, яку вносите - від 0,01 до 3000 грн.
  • Зберігаєте дані, якщо збираєтеся користуватися сайтом постійно. Ставите галочку, що згодні з договором оферти (без цього плата не відбудеться) і переходите на іншу сторінку по кнопці «Далі».
  • На цій сторінці ви побачите суму переказу на карту, і суму комісійних за переклад. Не хвилюйтеся, вона мінімальна.
  • Тиснете зелену кнопку «Оплатити», вписуєте номер банківської карти, потім знову «Оплатити» - і грошові кошти підуть на карту, яку ви хочете поповнити.

Протягом декількох хвилин, не виходячи з дому, з роботи, ви легко здійснюєте будь-які необхідні вам платежі.

Наскільки вигідно користуватися MyPay?

Якщо ви потрапили до нас вперше і задається питанням, чи дійсно так зручно користуватися послугами порталу «МайПей»? Давайте розбиратися разом.

  • Ви зможете не тільки поповнити карту - до ваших послуг більше 2000 сервісів, які дозволяють оплачувати будь-які рахунки, переказувати гроші за ЖКГ, інтернет, телефон, дитсадок.
  • Якщо ви не зуміли розібратися в роботі системи - зліва вгорі сторінки ви бачите телефон нашої служби підтримки, яка прийде до вас на допомогу в будь-який час.
  • Вся інформація, яку ви нам довірите, залишиться доступною тільки вам, її ніхто не зможе дізнатися і використовувати в корисливих інтересах.

Сучасні системи оплати допоможуть вам заощадити час, приєднуйтесь до нас!

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини