Сплата по особовому рахунку-дитячий садок


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Оплатити послуги дитячих дошкільних установ в даний час не складає труднощів. Ви легко можете зробити це онлайн, не вдаючись до допомоги платіжних терміналів або прибуткових кас. Спробуйте перевести гроші за дитячий сад за допомогою сайту MyPay - його сервіси дозволять поповнити будь-який особовий рахунок, не виходячи з дому. По суті, робота нашого порталу аналогічна Приват24, однак у нас ви зможете скористатися не тільки приватівській банківською картою, а й тієї, яка видана вам будь-яким банком України. Це набагато полегшить ваші фінансові операції, оскільки ви зможете без проблем поповнити всі необхідні вам особові рахунки, в тому числі, сплатити дитячий сад.

Як скористатися банківською картою на MyPay?

Головне при здійсненні платежів онлайн - правильно вказати всі дані, не заплутатися в цифрах. Тоді платіж пройде максимально швидко.

  • На сторінці оплати за дитячий садок впишіть офіційні дані потрібного вам установи: ЄДРПОУ, МФО, вкажіть відділ освіти, якому належить ваш дитячий сад, розрахунковий рахунок і контактний телефон.
  • Далі вписуєте назву садка, групу, прізвище дитини, чітко вкажіть, за що саме ви платите: за харчування, робите цільової батьківський внесок і т.д.
  • Вкажіть суму, на яку хочете поповнити рахунок за послуги. Можна використовувати шаблон - 50, 100, 200 грн, або вписати будь-яку іншу цифру - до 4999 грн.
  • Ще раз уважно перевіряєте вписані дані, погоджуєтеся з договором оферти (ставите галочку) і переходите на наступну сторінку.
  • Тут перед вами з'явиться вся сума до оплати - сам платіж і комісія. Якщо все вас влаштовує, натискаєте на кнопку «Оплатити». Система потребує вписати номер банківської карти Visa, Mastercard, з якої будуть переведені кошти. Вписуєте, ще раз перевіряєте і знову тиснете «Оплатити».

При правильному заповненні ви отримуєте повідомлення, що гроші пішли за вказаною адресою.

Чому багато сьогодні вибирають MyPay?

З МайПей дійсно дуже зручно співпрацювати.

  • Ви можете скористатися послугами понад 2000 сервісів сайту, що дозволяють розплачуватися за ігри, дистрибуцію, штрафи, інтернет, мобільний ЖКГ.
  • Всі ваші переклади надійно захищені від хакерів, вашу інформацію ніхто не дізнається.
  • Якщо ви зареєструєтесь на сайті, ви зможете скористатися перевагами постійного клієнта - для вас значно полегшиться заповнення платіжних форм, ви зможете отримувати бонуси.

Пробуйте нові способи оплати - це надійно і комфортно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини