В наші дні багато домогосподарки, та й працюючі громадяни, оцінили переваги дистриб'юторської діяльності. Вона дозволяє їм знайомитися з новими товарами, розширювати коло спілкування і отримувати солідну надбавку до зарплати. Навіть солідні магазини і приватні підприємці приміряли на себе роль приватних дилерів і з задоволенням поширюють брендову косметику, продукти і одяг. Але для того щоб постійно замовляти нові товари і підтримувати контакт з постачальником, необхідно регулярно оплачувати послуги дистрибуції. У цьому допоможе платіжна система MyPay, що надає можливість здійснювати грошові перекази через інтернет в режимі онлайн.

Переваги оплати дистриб'юторських послуг через MyPay?

Однією з категорій наших постійних клієнтів є великі компанії і приватні підприємці, які здійснюють закуп брендової продукції безпосередньо у компаній-виробників (або їх представників) та її подальший точковий збут. Адже з нами займатися дистрибуцією, а саме замовляти продукцію і платити за неї, можна через інтернет в режимі онлайн. Якщо ви хочете купити косметику або одяг і не знаєте, як заплатити за неї, вам потрібно зайти на сайт MyPay і здійснити оплату онлайн.

Постійне користування послугами електронної каси MyPay дасть вам такі можливості:

Купивши товари і заплативши за них через онлайн касу MyPay, ви можете бути впевненими в тому, що вся інформація про вас, вашому електронному гаманці і банківську карту (Visa, Mastercard) знаходиться під надійним захистом.

Крім того, кожному користувачеві електронного гаманця MyPay, надаються такі переваги, як:

Кваліфіковані фахівці MyPay постійно моніторять інтернет, щоб оновлювати список затребуваних дистриб'юторських компаній.

Як cплатити послуги дистрибуції через електронну касу MyPay?

Для того щоб мати можливість купити нову дистрибьютерскую продукцію і вчасно заплатити за неї, користувач повинен виконати наступні дії:

Переказ грошей з банківської картки власника на рахунок компанії-виробника буде здійснено в лічені хвилини. Це дозволить вам відразу ж включитися в процес відвантаження товарів. Історію всіх переказів можна відстежувати в особистому кабінеті.

З платіжною системою MyPay ви зможете займатися дистрибуцією онлайн, не відходячи від робочого місця і не виходячи з дому. Вам потрібно лише мати постійний доступ в інтернет і позитивний баланс на банківській картці!