Avon поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанію Avon заснували в 1886 році в Нью-Йорку. Вона спеціалізується на продажах косметики. Активно веде свою діяльність в 140 країнах світу. В Україні перший філія з'явився в 1997 році. Головний офіс розташований в селищі Щасливе, неподалік від Києва. Також сервісні центри розташовані в Дніпрі, Донецьку, Сімферополі, Харкові, Одесі та Львові. Кожні 3 тижні компанія випускає новий каталог, більше 2000 тисяч примірників.
Щоб консультанту швидко оплатити покупку товару в організації Avon необхідно перейти на сайт онлайн платіжної системи МайПей. У нашій системі ви можете здійснити будь-яку транзакцію. На відміну від Приват24, в МайПей немає різниці, яким банком видана карта. Щоб поповнити рахунок, вам необхідний комп'ютер, планшет або телефон з доступом до інтернету і банківська карта Mastercard або Visa.

Як здійснити платіж в МайПей?

Для того щоб оплатити особовий рахунок за послуги Avon, вам знадобиться всього кілька кліків. Зайти в онлайн систему МайПей можна з будь-якого зручного вам пристрою. Потім заповніть всі поля:

 • введіть номер особового рахунку, який необхідно поповнити;
 • в наступних полях введіть номер накладної та контрольний код;
 • потім впишіть суму, яку необхідно сплатити, максимально можна поповнити рахунок одним платежем до 4999 гривень;
 • якщо ви зареєстровані, можете натиснути «зберегти дані форми»;
 • відзначити, що погоджуєтеся з умовами договору оферти;
 • клікніть на кнопку «Далі»;
 • тепер ви побачите списується з рахунку суму разом з комісією, вона також буде вказана окремо;
 • якщо ви з усім згодні, то заповніть дані вашої банківської карти;
 • введіть код підтвердження з смс повідомлення;
 • потім система проводить списання грошей з вашого рахунку;
 • платіж здійснено.

Можливості системи МайПей

За допомогою нашого сервісу ви можете здійснювати оплату не тільки в розділі дистрибуції. У нас зібрано понад 2000 популярних сервісів, серед них поповнення інтернету, телебачення, мобільних рахунків, покупка квитків, оплата житлово-комунального господарства, послуг таксі та багато інших можливостей.
Реєстрація в системі не обов'язково, але після неї з'являються нові можливості, серед них доступ в особистий кабінет. У ньому ви можете переглядати квитанції за всіма здійсненим операціям.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини