Faberlic поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

В системі MyPay тепер стало можливе поповнення балансу Faberlic швидко і вигідно. На відміну від Приват24, тут приймаються банківські картки Mastercard і Visa, випущені будь-яким фінансовим закладом України.

Що таке Faberlic?

Faberlic є однією з найбільших косметичних компаній, що здійснюють прямі продажі. В її каталозі парфумерія, косметика, засоби особистої гігієни, модна і практичний одяг і багато іншого. Є власне виробництво, це косметика з кисневою основою, щоб просочити і наситити глибокі пори шкіри. В режимі онлайн можна зробити замовлення і оплатити його вартість через MyPay. Це швидко, вигідно і зручно. Все, що необхідно знати, це номер консультанта і мати при собі банківську карту. Faberlic є на сьогоднішній день однією з найбільш затребуваних компаній. Безпека платежу гарантується, так як захищена технічно і законодавчо.

Як поповнити рахунок в Faberlic?

Щоб переказати кошти на баланс, необхідно виконати наступні дії:

  • вказати розрахунковий рахунок (номер консультанта);
  • ввести суму;
  • підтвердити угоду;
  • завершити операцію.

Отримати номер консультанта можна при виставленні рахунку.
Мінімальна сума для оплати становить 1 грн., А максимальна за один переклад не повинна перевищувати 4 999 грн.
Якщо не вжити угоду користувача, продовжити операцію буде неможливо. Можна зберегти для зручності вводяться дані банківської картки. Наступного разу при розрахунку можна всього одним кліком швидко заповнити рядок введення даних. Це зручно, якщо часто потрібно проводити розрахунки, і кожен раз писати довгий номер некомфортно.

Інші можливості MyPay

MyPay містить більше 2000 сервісів, серед них найпопулярніші оператори зв'язку та провайдери, послуги і компанії. Тут можна вигідно виконати наступні процедури:

Каталог сервісів має великий вибір і активно розширюється, додаються нові і найбільш затребувані компанії.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини