MarketGid поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Використовуючи сервіс MyPay, можна вигідно і з мінімальним очікуванням поповнити MarketGid всього за хвилину. За функціональним особливостям MyPay нагадує звичний Приват24, але має значно більшу базу провайдерів і операторів. До того ж, для розрахунку приймаються банківські картки Mastercard або Visa всіх українських банків.

Що таке MarketGid?

MarketGid є однією з найбільших майданчиків для професійного і оптового поширення інформації. Реклама подається в потрібному форматі обраної цільової аудиторії. Підключаються всі необхідні майданчики, починаючи від соціальних мереж і закінчуючи спеціальними форумами. Компанія дає гарантії переглядів і вміє подати інформацію в потрібному ключі.
На сьогоднішній день ця онлайн майданчик є однією з найбільших і найбільш затребуваних серед аналогів. Тому поповнити рахунок для її використання вельми важливо, а зробити це в MyPay вигідно і просто.

Як поповнити рахунок MarketGid?

Для того щоб кошти з банківської карти були перераховані в MarketGid, необхідно виконати наступні дії:

  • вказати номер ідентифікатора (куди висилати кошти);
  • задати потрібну суму або вибрати із запропонованих;
  • прийняти угоду;
  • підтвердити операцію.

Покласти кошти на рахунок можна всього від однієї копійки, а максимальне значення дорівнює 4 999 за один переклад.
Користувач повинен в обов'язковому порядку прийняти угоду на обробку і збір даних, прочитати при бажанні умови надання послуг. Без відповідної позначки неможливо буде завершити операцію. Функція просто буде залишатися неактивною.
Можна для зручності зберегти дані банківської картки, це стане в нагоді при наступному платежі, не потрібно буде вводити номер знову.

Каталог MyPay

MyPay має більше 2000  операторів і компаній, що надають різні послуги. За допомогою даного сервісу можна легко і швидко:

Користуватися порталом зручно і просто, каталог активно розширюється і постійно оновлюється.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини