MyFant поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Через сервіс MyPay тепер можна покласти кошти на рахунок в MyFant. Це майданчик дозволяє економити практично на всьому: кафе, кіно, виставки, розпродажі, супермаркети та багато іншого. Сервіс підбирає знижки, що надаються закладами, і користувач економить не малу суму. Якщо раніше, наприклад, кращі місця в хорошому кіно були не по кишені, то тепер з MyFant ви можете зайняти саме їх. Все, що потрібно, це вибрати заклад і отримати знижку на його відвідування в перебігу хвилини, якщо вона є. Далі, пред'явити купон і заплатити менше, ніж планувалося. У базі найбільший арсенал знижок. Регулярне оновлення і завжди актуальні бонуси.

Як сплатити послуги MyFant?

Щоб в режимі онлайн внести депозит у сервіс MyFant за допомогою банківської карти, необхідно виконати наступну процедуру:

  • ввести особовий рахунок (номер) - видається при реєстрації;
  • вказати суму або вибрати готовий шаблон кліком;
  • прийняти умови угоди (поставити галочку), без нього не буде продовження операції;
  • за бажанням зберегти форму введення (номер карти і т.д.).

Далі натиснути «Сплатити» і завершити процедуру.
Система пропонує вже готові шаблони - суми по 50, 100 і 200, як найпопулярніші. Можна використовувати банківську карту Mastercard або Visa, на відміну від Приват24, підійде картка, емітована будь-яким банком.
Мінімальна сума поповнення становить 5 грн., А максимальна не повинна перевищувати 4 999 одним платежем. Збереження форми заповнення зручно, коли через сервіс регулярно проводяться транзакції. Не потрібно щоразу вводити один і той же номер, досить просто вибрати збережений шаблон.

Популярні сервіси MyPay

Крім системи MyFant в MyPay можна виконати наступні процедури:

Сервіс зручно структурований і приємно оформлений. Основний каталог доступний на кожній сторінці, працює розумний пошук по провайдерам і сервісів. При введенні суми відразу розраховується комісія, що дуже зручно. При проведенні операції можна дізнатися деталі і роздрукувати або зберегти чек.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини