MyFant поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Через сервіс MyPay тепер можна покласти кошти на рахунок в MyFant. Це майданчик дозволяє економити практично на всьому: кафе, кіно, виставки, розпродажі, супермаркети та багато іншого. Сервіс підбирає знижки, що надаються закладами, і користувач економить не малу суму. Якщо раніше, наприклад, кращі місця в хорошому кіно були не по кишені, то тепер з MyFant ви можете зайняти саме їх. Все, що потрібно, це вибрати заклад і отримати знижку на його відвідування в перебігу хвилини, якщо вона є. Далі, пред'явити купон і заплатити менше, ніж планувалося. У базі найбільший арсенал знижок. Регулярне оновлення і завжди актуальні бонуси.

Як сплатити послуги MyFant?

Щоб в режимі онлайн внести депозит у сервіс MyFant за допомогою банківської карти, необхідно виконати наступну процедуру:

  • ввести особовий рахунок (номер) - видається при реєстрації;
  • вказати суму або вибрати готовий шаблон кліком;
  • прийняти умови угоди (поставити галочку), без нього не буде продовження операції;
  • за бажанням зберегти форму введення (номер карти і т.д.).

Далі натиснути «Сплатити» і завершити процедуру.
Система пропонує вже готові шаблони - суми по 50, 100 і 200, як найпопулярніші. Можна використовувати банківську карту Mastercard або Visa, на відміну від Приват24, підійде картка, емітована будь-яким банком.
Мінімальна сума поповнення становить 5 грн., А максимальна не повинна перевищувати 4 999 одним платежем. Збереження форми заповнення зручно, коли через сервіс регулярно проводяться транзакції. Не потрібно щоразу вводити один і той же номер, досить просто вибрати збережений шаблон.

Популярні сервіси MyPay

Крім системи MyFant в MyPay можна виконати наступні процедури:

Сервіс зручно структурований і приємно оформлений. Основний каталог доступний на кожній сторінці, працює розумний пошук по провайдерам і сервісів. При введенні суми відразу розраховується комісія, що дуже зручно. При проведенні операції можна дізнатися деталі і роздрукувати або зберегти чек.

Новини MyPay

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше
Всі новини