RuTaobao.com поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Сервіс RuTaobao є російськомовним інтернет-гіпермаркетом товарів з Китаю. В наявності більше 700 мільйонів найменувань із зрозумілим і доступним описом. Через MyPay можна, використовуючи банківську карту, внести кошти на рахунок поточного сервісу. Далі зробити замовлення за адресою і безпосередньо розплатиться за посилку і вартість доставки. Зручний RuTaobao тим, що замовлення можна зробити швидко, ціна завжди актуальна і відразу переведена за курсом в обрану валюту. Працює пошук, сортування товару та застосування фільтрів. Опис продукції виконано на зрозумілій мові, а не через онлайн транслит. Інформація та фото повністю відповідають дійсності.

Як оплатити RuTaobao?

Щоб в режимі онлайн внести кошти в RuTaobao, необхідно виконати наступні дії:

  • вказати номер рахунку (виданий при реєстрації);
  • ввести бажану суму або вибрати готову;
  • прийняти угоди, поставивши галочку;
  • підтвердити дії, завершивши операцію.

Заплатити можна за допомогою банківської карти форматів Visa і Mastercard, а також через Приват24. Платіж приймається від 5 до 4 999 грн. за одну операцію. В особистому кабінеті користувачеві доступна повна інформація по оплаті (квитанція, статус операції і одержувач). Чек можна зберегти у вигляді картинки окремо або роздрукувати.
Для зручності рекомендується зберегти дані заповнення форми, система пропонує це відразу після вибору суми. Це дозволить заощадити час на введення банківської карти і її даних. Всі поля вже будуть заповнені самостійно, стане в нагоді тим, хто регулярно здійснює платежі.

Інші можливості MyPay

Можливості сервісу MyPay не обмежуються RuTaobao. На сайті можна швидко, з мінімальною комісією і очікуванням провести наступні операції:

Всі операції проходять оперативно, в особистому кабінеті можна спостерігати їх статус і дізнатися подробиці. При необхідності доступний чек в електронному вигляді, його також можна роздрукувати. Комісія розраховується автоматично після введення суми. Це зручно, щоб точно знати кінцеву суму оплати.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини