RuTaobao.com поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Сервіс RuTaobao є російськомовним інтернет-гіпермаркетом товарів з Китаю. В наявності більше 700 мільйонів найменувань із зрозумілим і доступним описом. Через MyPay можна, використовуючи банківську карту, внести кошти на рахунок поточного сервісу. Далі зробити замовлення за адресою і безпосередньо розплатиться за посилку і вартість доставки. Зручний RuTaobao тим, що замовлення можна зробити швидко, ціна завжди актуальна і відразу переведена за курсом в обрану валюту. Працює пошук, сортування товару та застосування фільтрів. Опис продукції виконано на зрозумілій мові, а не через онлайн транслит. Інформація та фото повністю відповідають дійсності.

Як оплатити RuTaobao?

Щоб в режимі онлайн внести кошти в RuTaobao, необхідно виконати наступні дії:

  • вказати номер рахунку (виданий при реєстрації);
  • ввести бажану суму або вибрати готову;
  • прийняти угоди, поставивши галочку;
  • підтвердити дії, завершивши операцію.

Заплатити можна за допомогою банківської карти форматів Visa і Mastercard, а також через Приват24. Платіж приймається від 5 до 4 999 грн. за одну операцію. В особистому кабінеті користувачеві доступна повна інформація по оплаті (квитанція, статус операції і одержувач). Чек можна зберегти у вигляді картинки окремо або роздрукувати.
Для зручності рекомендується зберегти дані заповнення форми, система пропонує це відразу після вибору суми. Це дозволить заощадити час на введення банківської карти і її даних. Всі поля вже будуть заповнені самостійно, стане в нагоді тим, хто регулярно здійснює платежі.

Інші можливості MyPay

Можливості сервісу MyPay не обмежуються RuTaobao. На сайті можна швидко, з мінімальною комісією і очікуванням провести наступні операції:

Всі операції проходять оперативно, в особистому кабінеті можна спостерігати їх статус і дізнатися подробиці. При необхідності доступний чек в електронному вигляді, його також можна роздрукувати. Комісія розраховується автоматично після введення суми. Це зручно, щоб точно знати кінцеву суму оплати.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини