Superdeal поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Щоб зручно та швидко поповнити особовий рахунок SUPERDEAL, можна використовувати онлайн-сервіс MyPay. Як один з найшвидших і найбільш простих в обігу. Знадобиться банківська карта і пристрій, підключений до інтернету.

Як cплатити SUPERDEAL за допомогою MyPay?

Щоб провести фінансову операцію, необхідно виконати наступні умови:

  • вказати номер договору (особовий рахунок);
  • ввести необхідну суму;
  • прийняти умови оферти;
  • завершити операцію натиснувши «Оплатити».

Щоб кожного разу не вводити номер банківської карти, можна зберегти дані форми. При цьому система запам'ятає всі цифри, крім перевірочного коду CVV. Це міра безпеки від автоматичного списання коштів. Все, що потрібно, це клікнути двічі по порожньому полю, і інформація буде заповнена автоматично.
Мінімальна сума для проведення операції від 1 грн., А максимальна не повинна перевищувати 4 999 за одні переклад. Можна вказати суму вручну або вибрати готовий шаблон по 50, 100 і 200 грн.
В особистому кабінеті відображається кожна проведена операція, по ній доступна виписка, можна роздрукувати квитанцію або скачати у вигляді зображення для подальшого пред'явлення.
Якщо не вжити призначені для користувача угоди (досить зазначити поле галочкою), то завершити операцію буде неважливо. Кнопка «Далі» не буде активна.

Інші можливості сервісу

У MyPay можна не тільки поповнити депозит в SUPERDEAL, але і використовувати інші сервіси:

На відміну від Приват24 можливості MyPay не обмежуються внутрішніми розрахунками, і список сервісів активно розширюється. Сайт зручний у використанні, є упливає підказки. Комісія відображається відразу нижче зазначеної суми, що зручно і практично.
Таким чином, не виходячи з дому можна погасити заборгованість, провести оплату популярних сервісів, зробити замовлення і розрахувати за послуги в режимі реального часу.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини