TeleTrade (Телетрейд) поповнити особовий рахунок

Знайдено: 2 сервісів

Продовжити використання TeleTrade за допомогою банківської карти тепер можна і в системі розрахунків MyPay. Дана майданчик надає навчальний матеріал для торгівлі на ринку Форекс. Відкриває доступ до безлічі інструментів торгівлі і веде підготовчі курси для початківців. Тут можна дізнатися чіткі сигнатури по валюті і отримати гарантовано прибуток в режимі онлайн.

Поповнення рахунку в TeleTrade

При наявності банківської карти Visa або Mastercard можна зробити поповнення рахунку, не виходячи з дому. Транзакції проводяться так само, як і в знаменитому Приват24, але використовувати можна банківську карту, випущену будь-яким банком України. Для цього буде потрібно виконати в TeleTrade наступні дії:

Мінімальна сума, яку можна оплатити - 1 гривня, максимальна - 4 999. Є готові варіанти по 50, 100 або 200 грн, як найпопулярніші для поточного сервісу. Приймається банківська карта дебіторська або кредитна міжнародного зразка.
Без прийняття умов угоди операція не буде завершена, а кнопка «Далі» не буде доступна. Завжди можна повернутися на попередню сторінку, натиснувши «Назад».
Що має на увазі збереження форми заповнення? Якщо ви часто оплачуєте послуги за допомогою МайПей, то вводити кожен раз номер картки незручно. Система зберігає дані і пропонує заповнити ці рядки автоматично. Залишається тільки вказати секретний код і підтвердити операцію.
Комісія розраховується автоматично відразу при введенні всієї суми. Це зручно і дозволяє зрозуміти, наскільки вигідно користуватися сервісом.

Можливості MyPay

У сервісі MyPay можна не тільки поповнити TeleTrade, але і провести інші операції, такі як:

Операція проходить максимально швидко, зарахування відбувається у вихідні та свята. Чек можна отримати в особистому кабінеті і при необхідності відправити або роздрукувати його окремо.
Сервіс MyPay це багатофункціональний майданчик для швидкого розрахунку послуг з мінімальною комісією і очікуванням. Список підтримуваних провайдерів регулярно розширюється.