Vigoda.ru поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Інтернет-сервіс Vigoda пропонує регулярні знижки на брендову продукцію, релакс, відпочинок, туризм, покупки і багато іншого. Все, що потрібно, це зареєструватися на сайті або увійти в особистих кабінет, і вибрати потрібну знижку. На даний момент є мобільна версія ресурсу. На сайті працює пошук або фільтр з потрібних закладам. Знижки можна купувати окремо або отримувати на загальних підставах. Оплатити покупки можна, поповнивши внутрішній рахунок через сервіс MyPay, за допомогою банківської карти. На відміну від Приват24 ми приймаємо картки, випущений будь-яким емітентом.

Як поповнити рахунок в Vigoda?

Щоб продовжити онлайн-користування Vigoda, необхідно виконати наступні умови:

  • вказати електронну адресу в системі (e-mail при реєстрації);
  • вибрати суму або ввести значення вручну;
  • зберегти форму (опціонально);
  • підтвердити угоду користувача;
  • підтвердити поповнення рахунку.

Для зарахування приймаються банківські карти формату Visa або Mastercard.
За один платіж можна провести суму від 5 до 4 999 гривень. Значення вводиться вручну або вибирається готовий шаблон номіналом 50, 100 або 200 грн, на розсуд користувача.

Інші операції в MyPay

Крім поповнення рахунку на сайті Vigoda в MyPay, використовуючи банківську карту, можна провести і інші операції:

Вигода від використання МайПей

Сервіс MyPay працює оперативно, без затримки. В його каталозі найпопулярніші сервіси та оператори, мінімальна комісія і очікування. Зручно те, що система підтримує автоматичне заповнення форми при реєстрації. Якщо ви збережете шаблони, то транзакції будуть відбуватися швидше. Комісія відразу відображається, щоб користувач розумів, скільки грошей буде списано з його картки. В особистому кабінеті можо відстежити всі операції, дізнатися докладніше їх статус. Чек має електронну версію, його можна передати, зберегти як картинку на комп'ютер або роздрукувати.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини