Vivatao поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

За допомогою сервісу MyPay тепер доступно оплатити послуги Vivatao швидко і з мінімальною комісією. Для розрахунку приймається банківська карта, випущена будь-яким банком, на відміну від Приват24, де розрахунки ведуться тільки за допомогою «приватівських» карток. Можна зберегти особисті дані в системі і використовувати готові суми для комфортного користування.

Про Vivatao

Даний сервіс дозволяє купувати товари з Китаю в рази швидше і дешевше. На сайті доступний опис продукції російською мовою, а не автоматичний переклад. Якісні справжні фото, характеристики, а де необхідно, присутні навіть відео-огляди. Система працює на підставі вже купленої або перевіреної продукції. Користувач вибирає товар і далі, підбираються найближчі постачальники з мінімальною ціною на продукцію, після чого йде відправка в країну і вказаного міста. Оплатити покупку можна, використовуючи банківську карту, приймаються міжнародні зразки Visa або Mastercard.

Як поповнити баланс?

Для поповнення балансу в Vivatao необхідно виконати наступні дії:

  • вказати ID рахунку, його можна отримати при реєстрації на сайті;
  • ввести суму або вибрати із запропонованих;
  • прийняти угоду (поставити галочку) інакше продовження буде неможливим;
  • натиснути «Далі» для завершення операції.

Мінімальна сума для перекладу складає 5 грн., А максимальна не повинна перевищувати 4 999 одним платежем. Можна ввести значення вручну або вибрати вже готові шаблони номіналом 50, 100 або 200 грн, як найпопулярніші.
Система пропонує зберегти дані, що вводяться, щоб в режимі онлайн швидко заповнити поле реквізитів. Це економить час, не потрібно щоразу вводити довгий номер, залишиться тільки записати код перевірки.
Комісія розраховується автоматично, що дуже зручно. Користувач вказує суму, і система відразу показує, скільки буде списано з рахунку без прихованих платежів.

Можливості MyPay

У MyPay крім Vivatao можна скористатися і іншими сервісами:

Система працює досить ефективно, кожну операцію можна відстежити в особистому кабінеті і отримати докладну інформацію. Це стосується і статусу операції, наприклад, «проведений» або «помилка». Чек при бажанні можна зберегти, роздрукувати, завантажити або відправити поштою. База MyPay розширюється і регулярно додаються нові оператори та сервіси.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини