Vivatao поповнити особовий рахунок


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

За допомогою сервісу MyPay тепер доступно оплатити послуги Vivatao швидко і з мінімальною комісією. Для розрахунку приймається банківська карта, випущена будь-яким банком, на відміну від Приват24, де розрахунки ведуться тільки за допомогою «приватівських» карток. Можна зберегти особисті дані в системі і використовувати готові суми для комфортного користування.

Про Vivatao

Даний сервіс дозволяє купувати товари з Китаю в рази швидше і дешевше. На сайті доступний опис продукції російською мовою, а не автоматичний переклад. Якісні справжні фото, характеристики, а де необхідно, присутні навіть відео-огляди. Система працює на підставі вже купленої або перевіреної продукції. Користувач вибирає товар і далі, підбираються найближчі постачальники з мінімальною ціною на продукцію, після чого йде відправка в країну і вказаного міста. Оплатити покупку можна, використовуючи банківську карту, приймаються міжнародні зразки Visa або Mastercard.

Як поповнити баланс?

Для поповнення балансу в Vivatao необхідно виконати наступні дії:

  • вказати ID рахунку, його можна отримати при реєстрації на сайті;
  • ввести суму або вибрати із запропонованих;
  • прийняти угоду (поставити галочку) інакше продовження буде неможливим;
  • натиснути «Далі» для завершення операції.

Мінімальна сума для перекладу складає 5 грн., А максимальна не повинна перевищувати 4 999 одним платежем. Можна ввести значення вручну або вибрати вже готові шаблони номіналом 50, 100 або 200 грн, як найпопулярніші.
Система пропонує зберегти дані, що вводяться, щоб в режимі онлайн швидко заповнити поле реквізитів. Це економить час, не потрібно щоразу вводити довгий номер, залишиться тільки записати код перевірки.
Комісія розраховується автоматично, що дуже зручно. Користувач вказує суму, і система відразу показує, скільки буде списано з рахунку без прихованих платежів.

Можливості MyPay

У MyPay крім Vivatao можна скористатися і іншими сервісами:

Система працює досить ефективно, кожну операцію можна відстежити в особистому кабінеті і отримати докладну інформацію. Це стосується і статусу операції, наприклад, «проведений» або «помилка». Чек при бажанні можна зберегти, роздрукувати, завантажити або відправити поштою. База MyPay розширюється і регулярно додаються нові оператори та сервіси.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини