Щоб оплатити комунальні послуги компанії Дніпрообленерго, сьогодні не потрібно стояти в черзі до касира в банку або шукати найближчий термінал. Все, що необхідно для поповнення рахунків ЖКГ - це пристрій, що має доступ до інтернету, і банківська карта, видана будь-яким фінансовим закладом України. З їх допомогою розплатитися за світло не складе труднощів ні для пенсіонерів, ні для молодих користувачів мережі. При цьому комунальні послуги оплачуються з мінімальною комісією і практично миттєво в будь-який час дня і ночі.

Як здiйснити оплату послуг Дніпрообленерго?

Зайшовши на сайт MyPay, зареєструйтесь - тим самим, ви відкриєте для себе особистий кабінет, в якому будуть надійно зберігатися всі ваші дані. Тепер ви зможете завжди зайти на свою сторінку і подивитися історію платежів. Далі зробіть кілька простих дій.

  1. Виберіть з 8 ділянок, представлених на сайті, той, який обслуговує ваш район. Натиснувши на нього, ви побачите кілька граф, які необхідно заповнити.
  2. Вказуєте номер особового рахунку, який вписаний в квитанції за світло і в договорі з Дніпрообленерго. Потім вводите суму, яку необхідно сплатити онлайн - від 1 до 2000 грн. Можна для більш швидкого заповнення натиснути підказку і вказати круглу цифру, яка вискакує у відповідній графі - 50,100, 200 грн. Тиснете на кнопку «Далі».
  3. На наступній сторінці ставите галочку в способі оплати - банківська карта і її вигляд, Mastercard або Visa. Залишається тільки натиснути на «Оплатити», і платіж протягом двох-трьох хвилин йде за потрібною адресою.

Чому з MyPay вигідно розплачуватися за послуги ЖКГ?

Здійснювати комунальні платежі з нашим сервісом дуже зручно.

Багато хто порівнює MyPay з Приват24, але ми пишаємося своїми перевагами: у нас більше функцій, а комісія за переказ грошових коштів мінімальна.